Пошук за виробником

Клеї для тканин

23 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

23 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клеї для роботи з тканиною

В швейній справі багато тонкощів, які вимагають до себе великої уваги і високого рівня акуратності. Наприклад, робота з аплікацією на тканині, або обробка країв вишивки чи тканини. Сьогодні на ринок швейних товарів виходить все більше «технічних помічників», які полегшують роботу швеї, прискорюють процес, роблять результат бездоганним.

Одним з таких помічників рукодільниці є клей для тканини. Такий клей буває виготовлений на різній основі:

 • поліуретановій;
 • бутадієнстирольній;
 • неупреновій.

Так само відрізняються клеї для тканини між собою своїм призначенням. Наприклад, є спеціальний клей для натуральних тканин, таких як вельвет, шерсть, бавовна або льон, а є спеціальний клей для декупажу, і так далі.

Основні вимоги до клею для тканини

Запаска до клею-ручки Stix2Кожна швея, безумовно, перш ніж придбати і використовувати якийсь матеріал або інструмент у своїй роботі, спочатку вибирає його, пред'являючи певні вимоги. Клей для тканини обов'язково повинен відповідати основним вимогам, таким як:

 • високий рівень еластичності;
 • високий рівень і швидкість «схоплювання» або застигання;
 • стійкість до світла і вологи, до різних умов погоди;
 • не повинен міняти свої якості в певному температурному діапазоні.

При виборі клею для тканини важливо враховувати спосіб використання готового виробу в майбутньому (чи буде проклеєна тканина контактувати з тілом людини чи ні), які будуть особливості використання виробу, його призначення, і яким буде характер роботи з клеєм. Крім того, необхідно знати і бути впевненим в тому, що обраний клей для тканини не буде проникати крізь тканину, залишати сліди на ній, і залишиться прозорим після висихання.

Види клеїв для тканин та їх застосування

 • Каучуковий клей для тканини: спочатку ним необхідно промазати дві, потрібних для з'єднання, основи, і залишити для підсихання на п'ятдесят - шістдесят хвилин. Потім плівку, що утворилась, потрібно змастити ацетоном, скласти тканини разом і притиснути безпосередньо в місці їх з'єднання. В такому стані стиснуті тканини потрібно протримати не менше п'яти - семи хвилин. Потім прес можна прибрати. Але, до повного затвердіння клею повинно пройти не менше десяти годин.
 • Перхлорвініловий клей для тканини: використання цього виду клею передбачає нанесення на з'єднувальні поверхні два шари клею. Перший шар підсихає протягом десяти хвилин, для просушки другого шару достатньо трьох хвилин. Потім місце з'єднання необхідно прокатати валиком, покласти під прес і залишити на добу чи дві.
 • Нітроцелюлозний клей для тканини: ним необхідно промазати обидві поверхні, відразу ж з'єднати і покласти під прес на добу.
 • Полівінілацетатний клей для тканини: цим видом клею необхідно промазати дві поверхні, залишити на три хвилини просохнути, потім з'єднати поверхні і притиснути на шість годин. Потім прес можна зняти, але повне схоплювання клею буде тільки через 12 годин. Тому тканину або виріб краще не чіпати ще протягом шести годин.

Важливо пам'ятати, що клей для тканини не повинен висихати і схоплюватись моментально. Інакше стане неможливим контроль над процесом з'єднання тканинних поверхонь.

Вибрати клей для тканини просто і доступно

Наш інтернет-магазин Аґрафка пропонує всім умільцям придбати якісні, нетоксичні, універсальні клеї для тканин від провідних виробників Німеччини та США. Ми доставимо ваше замовлення за будь-якою адресою у Львові та в інших містах України і всього світу. Ви залишитесь задоволені і нашим товаром, і сервісним обслуговуванням.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Gütermann creativ (2)
 2. Yarn Tree (1)
 3. США (1)
 4. Stix2 (2)
 5. Dritz (2)
 6. Sewline (1)
 7. Sew Easy (1)
 8. Aleene's (8)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (4)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (10)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (5)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (2)
 5. 400,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору