Пошук за виробником

Маркери та олівці для тканини

17 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

17 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Маркери та олівці для нанесення на тканину

Яких тільки тонкощів і нюансів не існує в рукоділлі, і особливо в техніці квілтингу або печворку. Спеціальні ножі, фігурні лінійки, каучукові килимки-підкладки, і так далі. Крім цих основних інструментів багато майстринь при роботі з тканинами в техніці печворк використовують різні спеціальні маркери і олівці. Основним призначенням цих матеріалів, безумовно, є процес розмітки тканини для крою та зшивання.

Кількість різновидів маркерів і олівців, призначених для тканини, дуже великий.

Маркери для тканини

Просто незамінними в роботі з тканиною є маркери, які здатні самовидалятись через деякий час з її поверхні. Це вид самозникаючих маркерів. Приблизно через дванадцять - тридцять шість годин після нанесення на тканину ліній або розміток подібного виду маркером, всі лінії і розмітки зникають безслідно. Це вкрай зручно, оскільки не доводиться замочувати і прати тканину, в разі неправильного нанесення ліній.

Існують спеціальні маркери, призначені для розпису тканин. Вони так само відносяться до виду самозникаючих.

Маркери для тканини бувають світлих відтінків (ідеальні для роботи з темними тканинами) і темних відтінків (для роботи зі світлими відрізами і клаптиками), універсальні, глянцеві, покривні, що залишають товстий слід і залишають тонкі лінії.

У спеціалізованих відділах магазинів для рукоділля можна придбати і такий вид маркера для тканини, як водозникаючий. Суть роботи такого маркера полягає в тому, що видалити з матеріалу лінії та розмітки можливо тільки за допомогою води - або замочивши на деякий час готовий виріб у прохолодній воді, або шляхом стирання вологою серветкою.

Олівці для тканини

Серед спеціальних олівців для тканин особливою популярністю користуються механічні олівці зі змінними стрижнями. Вони ідеально підходять для роботи з готовими шаблонами, для позначення деталей. Щоб видалити повністю всі сліди такого олівця, варто просто замочити виріб у теплій воді, протягом декількох хвилин усі розмітки з тканини зникнуть безслідно.

Існує й такий різновид олівців для тканини, які призначені для перенесення на неї зображення з паперового носія. Робиться це за допомогою праски. Олівець залишає на тканині червоний слід під дією тепла. Він ідеальний при роботі в техніці печворк для перенесення на тканину викрійки певної форми.

Ми з радістю доставимо товар в будь-яке місто України: Слов'янськ, Умань, Яремче також зможуть насолодитися разом з нами радістю творчості.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (1)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (10)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (2)
 4. 300,00 грн і більше (4)
Виробник
 1. Bohin (2)
 2. Clover (1)
 3. Collins (5)
 4. Sewline (7)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору