Пошук за виробником

Маркери та олівці для тканини

27 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

27 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Грифелі до олівця Bohin біліСамозникаючі маркери для тканини

Вишивка є одним з найпопулярніших хобі в світі, а тому для цього виду рукоділля існує велика кількість інструментів і аксесуарів. Різні пристосування для вишивки допомагають значно заощадити час і сили при роботі.

Одним з незамінних інструментів при вишивці є спеціальні маркери і олівці для тканини. На відміну від звичайних маркерів, якими прикрашають одяг або взуття, маркери для вишивання мають протилежну дію. Замість того щоб міцно триматися на тканині і не піддаватися пранню, маркери для вишивання мають здатність зникати без сліду.

Види і особливості маркерів для вишивки

Маркер для малювання на тканині потрібен щоб робити допоміжну розмітку при роботі. Нанесення на канву розмітки допоможе умільцям швидко орієнтуватися в схемі вишивки. Дуже важливо це робити при роботі з великими картинами - розмітка значно полегшить і прискорить процес вишивки, а також допоможе уникнути помилок.
Такий чарівний маркер або олівець має бути присутнім в арсеналі кожної рукодільниці. Які бувають маркери і як їх вибирати?

Зникаючий маркер для тканини

Такі маркери зазвичай залишають на тканині малюнок яскравого кольору, тому підходять для будь-якого забарвлення. Розмітка залишатиметься на канві не більш трьох діб, тому використовувати зникаючий маркер краще для роботи над невеликою вишивкою. Також можна розмічати тканину частинами. Тканину з таким малюнком не можна піддавати дії тепла, так як воно закріпить розмітку.

Маркер, що стирається

Двосторонній маркер, який підійде для будь-якого виду тканини. Одна сторона такого маркера робить розмітку, а інша її стирає.

Водорозчинний маркер для тканини

Популярний вид маркера для розмітки, який ідеально застосовувати під час роботи над великою вишивкою. Розмітка, зроблена таким маркером, зникне з тканини при попаданні води і не залишить слідів. При використанні такого пристосування слід врахувати, що гаряча вода або вплив праски може закріпити малюнок на тканині, і позбутися від нього буде набагато важче.

Маркер для темної тканини

Такий маркер стане в нагоді при роботі з чорною тканиною, він може бути водорозчинним або зникаючим. Цей маркер залишає на тканині білий колір, проте лінії проявляються не відразу, а через кілька хвилин. Через цю особливість стежити за правильністю розмітки може бути складно.
Крім маркерів для розмітки існують і спеціальні олівці для тканини, купити які також можна в нашому магазині. Вибираючи маркер або олівець для тканини зникаючий, віддавайте перевагу хорошим виробникам - Collins або Sewline.

Зникаючі маркери в інтернет магазині «Аґрафка»

Наш інтернет магазин є кращим помічником кожної рукодільниці. Тут ви можете недорого придбати інструменти та аксесуари для будь-якого виду хобі, в тому числі і для вишивки. Наш каталог містить різні маркери по тканині, купити які дешево може вся Україна. Ми здійснюємо доставку в усі міста: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Collins (3)
 2. Clover (9)
 3. Prym (1)
 4. Dritz (2)
 5. Bohin (2)
 6. Sewline (8)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (2)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (14)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (6)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (1)
 5. 400,00 грн і більше (4)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору