Пошук за виробником

Інші товари для печворку та квілтінгу

32 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

32 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Що таке печворк?

Печворк - вид рукоділля, в якому виявляється і художній талант, і швейний. Рукодільниці, які працюють в цій техніці, створюють справжні, хоч і своєрідні, твори мистецтва. Безумовно, для створення кожного шедевра важливе натхнення. Але лише цим не обійтися. Не менш важливо мати під рукою певний набір інструментів і аксесуарів - помічників майстра і його натхнення.

Інструменти для печворку

Кондиціонер для ниток Thread HeavenУ спеціалізованих магазинах або через мережу Інтернет цілком можливо придбати все необхідне для печворку. Головними інструментами для даного виду рукоділля є різноформатні роликові або дискові ножі з різним діаметром леза. Без ножа буде нелегко рівно відрізати тканину, особливо для початківців рукодільниць. Маневреність такого ножа, точність, надійність і легкість у використанні відкривають можливості віртуозно виконувати розкрій навіть на перших порах роботи в печворку.

Килимок-підкладка - це ще один важливий інструмент для даного виду роботи. Використовуючи спеціальний гумовий килимок можна бути спокійною за збереження столу, на якому відбувається розкрій тканини.

Лінійки для печворку завжди є в самому мінімальному наборі інструментів для початківців. Без спеціальної лінійки просто неможливо уявити собі роботу з клаптиками.

Всі ці інструменти не просто допомагають майстру печворку, вони творять справжні дива, економлять час і роблять результат роботи ідеальним.

Аксесуари для печворку

Жоден набір інструментів і матеріалів для печворку не обходиться без численних і різноманітних шпильок, прищіпок, намистин та інших дрібних деталей.

Булавки застосовуються при схематичному сколюванні дрібних деталей перед тим, як почати їх зшивати. Щоб більш комфортно було працювати зі шпильками, спеціально для печворку випускаються шпильки з яскравими і ексклюзивними голівками-наконечниками.

Прищіпки завжди потрібні під рукою, щоб працювати одночасно з декількома шарами тканин.

Ще один аксесуар, який підвищує рівень комфортності під час роботи в печворку - це спеціальна підставка для різного виду лінійок. Маючи цей аксесуар, майстрині не доведеться довго вишуковувати серед набору різних лінійок потрібну в даний момент.

Спеціальні рукавички для роботи з тканиною в техніці печворк і квілтінг також є зручним аксесуаром. Ці рукавички не дають тканині ковзати в руках майстра і не залишають брудних слідів від рук.

Всі ці інструменти та аксесуари допомагають виконувати роботу в техніці печворк швидко і плідно.

Ми з радістю доставимо товар в будь-яке місто України: Маріуполь, Ніжин, Стрий також зможуть насолодитися разом з нами радістю творчості.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Yarn Tree (12)
 2. США (4)
 3. Stix2 (2)
 4. Китай (2)
 5. Prym (1)
 6. Dritz (3)
 7. Bohin (1)
 8. HiyaHiya (1)
 9. Sew Easy (5)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (31)
 2. 1 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору