Товари по

Перегляд товарів по

  1. Ціна: Видалити цей товар 200,00 грн - 299,99 грн
Пошук за виробником

Форми ножі для печворку

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Форми і ножі для печворку 

Основні інструменти для печворку

Як і для будь-якого іншого виду рукоділля, для клаптикового шиття потрібні особливі інструменти, які суттєво полегшать вам процес виробництва того чи іншого виробу. В даному випадку, одну з основних ролей відіграють форми і ножі для печворку. Але, варто розібратися які саме пристосування, для яких цілей потрібні.

 Класифікація ножів для клаптикового шиття 

Ніж Sizzix для печворку - HexagonsВ печворк застосовують кілька видів спеціальних ножів. Це різноманітні роликові ножі, крім того ножі для вирізання кіл. Але про все по порядку.

Роликові ножі

В процесі роботи багато майстрині звертаються за допомогою до роликових ножів, адже саме вони якнайкраще допомагають швидко і акуратно різати кілька шарів тканини. Погодьтесь - це набагато полегшує і скорочує зусилля, докладені до такого важливого заняття як вирізання безлічі дрібних деталей, які потрібні для пошиття ковдри. Проте, при виборі такого ножа, варто врахувати кілька важливих деталей. Отже, даного роду інструмент має різноманітні по ширині диски, починаючи від 28 мм і закінчуючи 60 мм. Найзручнішим в застосуванні на даний момент є дискові ножі з діаметром 45 мм., Але звичайно ж, кожна рукодільниця обирає цей інструмент під себе. Слід особливо звернути увагу на виробників ножів та форма. Тут треба звертати увагу на таких відомих виробників як OLFA (Японія), Hemline (Австралія).

 Ножі для вирізання кіл

Крім вищезазначених ножів, під рукою у рукодільниць обов'язково повинні знаходитися ножі, за допомогою яких можна вирізати потрібні кола. Такими інструментами є ніж для синіли і циркуль для вирізання кіл, ножі з пір'яними лезами.

Форми для печворку

Окремо треба згадати про ножі для печворку Sizzix. Точність вирізання деталей - це головна особливість цих інструментів. Вони призначені для фігурного різання матеріалу, і разом з машинкою даної марки завжди прийдуть на допомогу майстрині і створять неповторні форми виробів. Тепер Якщо ви та, хто давно хотіла придбати ножі печворк, то наш інтернет- магазин і компанія Sizzix із задоволенням нададуть вам цю можливість.

На сьогоднішній день, форми для вирубки і ножі для печворку настільки різноманітні, що можуть задовольнити смак будь рукодільниці, починаючи від новачків у настільки цікавій справі, і закінчуючи істинними гурманами, які вже не уявляють свого життя без рукоділля. 

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Sizzix (1)
Тематика
  1. Тварини (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору