Пошук за виробником

Набори шаблонів для печворку Marti Michell

25 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

25 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

У такому цікавому і захоплюючому рукодільному напрямку творчості, як печворк, від точності крою залежить якщо не весь, то половина успіху. Досвідчені швеї-рукодільниці вже знають, що під час розкрою клаптиків для виробу необхідно враховувати розмір припусків на шви, інакше буде порушена геометрія готового блоку з клаптиків. А це, в свою чергу, призведе до небажаного результату.

Як працювати з шаблонами Marti Michell?

Шаблони для печворку Marti MichellMarti Michell розробила спеціальні шаблони, які виготовляються з оргскла. У цих шаблонах вже закладені розміри на шовні припуски. Все, що необхідно зробити - за допомогою роликового ножа вирізати по краю шаблона тканину, і більше ні про що не замислюючись, приступати безпосередньо до шиття. Працювати з шаблонами від Marti Michell вкрай просто і зручно. Шаблон притискає тканину до поверхні килимка так, що вона не ковзає і не совається, отже, і форма викрійки не спотворюється. Процес роботи з тканиною стає більш приємним і значно швидшим завдяки готовим шаблонам.

Які бувають набори шаблонів Marti Michell?

У набори від Marti Michell входять шаблони для печворку різноманітних форм і розмірів. Вибір, як самих шаблонів, так і безпосередньо наборів, просто величезний. Це відкриває широкі можливості перед майстринями цього виду рукоділля для різних варіантів збірки блоків з клаптиків.

Кожен набір шаблонів Marti Michell містить докладну інструкцію, в якій описані варіанти поєднань шаблонів. Кожен шаблон має свій номер, за яким легко орієнтуватися при суміщенні викрійок.

На кожному шаблоні є стрілка, яка показує напрямок пайових ниток, тобто, як правильно розташовувати тканину для викрійки.

Шаблони у вигляді ромбів зазвичай мають суцільні і пунктирні лінії. Вони позначають лінію суміщення з тканинним краєм для більш точного крою. На шаблонах також є наскрізні отвори, які зроблені, як правило, по периметру фігури. Ці отвори вказують на точки, розташовані між рядками для зшивання.

Всі шаблони з наборів Марті Мішель ідеально підходять для використання спеціальних дискових ножів для печворку. За один раз за шаблоном таким ножем можна розрізати відразу кілька шарів тканини.

Використовуючи шаблони для печворку від Marti Michell, ви зможете заощадити дорогоцінний час, позбутися трудомістких проблем в роботі, а головне, отримати ідеальний результат, гідний витвору мистецтва.

Ми з радістю доставимо товар в будь-яке місто України: Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський також зможуть насолодитися разом з нами радістю творчості.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Marti Michell (25)
Ціна
 1. 300,00 грн - 399,99 грн (8)
 2. 400,00 грн - 499,99 грн (6)
 3. 500,00 грн - 599,99 грн (4)
 4. 600,00 грн - 699,99 грн (3)
 5. 700,00 грн - 799,99 грн (3)
 6. 900,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору