Товари по

Перегляд товарів по

 1. Ціна: Видалити цей товар 600,00 грн - 699,99 грн
 2. Тематика: Видалити цей товар Завитки
Пошук за виробником

Шаблони для печворку, квілтінгу

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Базові шаблони для печворку

Печворк і квілтінг: в чому різниця

Одним з поширених видів рукоділля сьогодні є клаптеве шиття. Це захоплююче заняття має дві назви: печворк і квілтінг. Цей вид творчості являє собою створення цілісного виробу з різноманітних клаптиків тканини. Таких маленьких елементів в процесі може бути використано від десяти до сотні або навіть більше. Виріб створюється за принципом мозаїки, коли всі деталі складають у загальну картину або ж залишаються в хаотичному порядку.

Багатьом рукодільниця залишається незрозуміло, чому одне і те ж заняття називають по-різному, однак на це є причини. Відмінності печворку та квілтінгу незначні, але про них варто знати. Квілтінг - це широке поняття, яке включає в себе кілька видів рукоділля. Вироби, виконані в техніці квілтінга, поєднують клаптеве шиття, вишивку і різні види стібків. Такі роботи також відрізняються своїм об'ємом.

 Печворк, в свою чергу, більш вузьке спрямування, і означає саму техніку рукоділля. За допомогою печворку можна декорувати практично будь-який текстильний виріб - від одягу до постільної білизни. Цей вид рукоділля вважається універсальним - він не має ніяких обмежень і чітких правил.

Історія походження квілтінга

Дослідники сходяться на думці, що квілтінг зародився в Англії в XVI столітті. Тоді в країні популярністю користувалися яскраві нарядні тканини, привезені з Індії. Дозволити собі таку розкіш могли лише вищі верстви суспільства, звичайним жителям залишалося лише милуватися строкатими нарядами знаті. Згодом, в країні ввели заборону на ввезення іноземних тканин, і діставати їх стало вкрай складно навіть багатим дамам.

Але англійські модниці знайшли вихід з ситуації, що склалася. Щоб продовжувати добре одягатися, жінки почали економити елітну тканину і використовувати її раціонально. Умільці навчилися створювати красиві вироби з декількох зразків тканин. Такі речі незабаром стали популярні як серед багатих, так і серед бідних верств населення Англії.

Потім ця модна тенденція потрапила і на американський материк. Клаптеве шиття перетворилося в традиційний вид рукоділля, тому американці вважають, що поняття квілтінг і печворк належать їм. Як би там не було, сьогодні клаптеве шиття завоювало серця рукодільниць у всьому світі.

Техніка клаптикового шиття

Техніка створення виробів за допомогою печворку або квілтінга зовсім нескладна. Для роботи необхідно взяти полотно - воно може бути як однотонним, так і кольоровим з різними візерунками. Бажано, щоб воно складалося з декількох шарів, наприклад, як ковдра. Якщо між двома полотнами знаходиться прокладка з синтепону або іншого матеріалу, тоді готовий виріб вийде об'ємним. Робота може проводитися як з одного боку виробу, так і з двох - все залежить від вашого бажання.

На поверхню лицьової сторони виробу прикріплюється викрійка печворк, а потім клаптики різнокольорової тканини. Зробити це допоможе схема, дотримуючись якої ви створите узор. Щоб полегшити роботу, можна заздалегідь купити шаблони для квілтінга. Під клаптики також можна додавати синтепон або інший м'який наповнювач.

Інструменти для печворку та квілтінгу

Отже, ми вже знаємо, що для створення виробу в техніці клаптикового шиття, нам знадобиться основна тканина і клапті, якими ми будемо створювати візерунок. Крім цього, в роботі необхідні й інші нескладні інструменти:

 • Ножиці або спеціальний роликовий ніж, який прискорить і полегшить роботу з тканиною;
 • Булавки, якими ви будете закріплювати клапті, а також голки;
 • Спеціальні маркери для розмітки тканини, які при необхідності можна замінити олівцем або крейдою;
 • Щільний папір для викрійки шаблонів печворку;
 • Гачок для в'язання;Ніж для печворку
 • Швейна машинка.

Цей набір інструментів не містить нічого особливого, а в спеціалізованих магазинах можна знайти відсутні пристосування. Великою популярністю користуються шаблони для печворку, купити їх можна на нашому сайті.

Якщо ви вирішили придбати готові набори для квілтінга, звертайте увагу на їхню якість - від цього буде залежати зовнішній вигляд вашого виробу, а також його практичність і довговічність.

Де купити шаблони для печворку та квілтінгу

Інтернет магазин Аґрафка пропонує всі необхідні матеріали, як для початківців, так і для справжніх майстрів рукоділля. Тут ви зможете дешево придбати шаблони для печворку та квілтінга від таких виробників як Marti Michell, Sizzix та інших. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про цей вид рукоділля, а також інструменти, які вам знадобляться в роботі.

Можливість проявити свій творчий потенціал має вся Україна - набори для печворку та квілтінга ми відправляємо у всі куточки країни: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці , Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші міста.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Sizzix (1)
Тематика
 1. Завитки (1)
 2. Печворк (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору