Поиск по производителю

Расписание мастер - классов

 Аґрафка проводить регулярні навчальні майстер-класи (МК):

Опис усіх МК: печворк, полімерна глина, скрапбукінг, декупаж, в'язання, м'які іграшки 

 

Щотижня Аґрафка запрошує на нові цікаві майстер-класи! Такі заходи дають можливість спробувати себе в конкретному творчому напрямку, зрозуміти наскільки цікаво це саме Вам, познайомитись з такими ж творчими людьми й разом покреативити, застосувати в процесі навчання різноманітні матеріали та інструменти, і під керівництвом досвідченого майстра створити унікальну річ ручної роботи!

На майстер-класах дізнаємось те, до чого самостійно можна йти довгим шляхом спроб та помилок, витратити багато часу даремно, і що найприкріше - не досягнути бажаного результату й опустити руки. Старт під керівництвом майстра - шлях до успіху й піднесення в обраній справі!

На усі майстер-класи обов'язковий попередній запис: +38 067 340 80 60 та +38 099 340 80 60

 

Сентябрь 2021 »
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Вс.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   


 

 

Курси в’язання спицями у Львові 

для початківців та майстрів 

 

Хобі-центр «Аґрафка» запрошує усіх бажаючих на курси в’язання спицями у Львові. Вмієте ви вже в’язати чи ні – ми можемо кожному запропонувати підбірку цікавих навчальних занять, де початківці відкриють для себе захопливий світ в’язання і впевнено зможуть створювати свої перші в’язані шедеври для себе та рідних, а рукодільниці з досвідом зможуть значно покращити та підняти рівень своєї майстерності у в’язанні.

Курси проводить: майстер Коновал Уляна (м. Львів) - досвід в'язання з 1994року, за цей час приймала участь у щорічних показах колекцій, працювала з дизайнером Оксаною Караванською. Має власну майстерню "пан Гачок і пані Спиця". Протягом останніх 2х років проводить навчальні курси по в'язанню за власною авторською програмою та навчальні майстер-класи з гачкування та в'язання. Найбільше любить в'язати сукні! 

Курси для початківців «Основи в’язання спицями» (20 занять) 

 

Курс розроблений спеціально для новачків у цій справі і передбачає вивчення усіх аспектів, щоб в майбутньому можна було поглибити власні знання у в'язанні самостійно, а також базується на практиці під наглядом досвідченого викладача, тож по завершенню курсу кожен зможе самостійно вив’язати: 

 • Шалик, шапку, снуд, трикутну хустину, одяг на горнятко, мітинки, напульсники, декоративну подушку, косметичку, чохол на мобільний, сумку - типу ЕКО, светрик - фасон "наволочка" і усі ці вироби поєднати з вивченими на курсах рельєфними, ажурними, патентними взорами та навіть косами! 

Тривалість курсу:  20 занять по 1,5год. 

Плановий розклад на цей курс: визначається при наборі групи. 

Увага! Години проведення занять можуть коригуватися при потребі та згоді усіх учасників групи, а протягом святкового періоду група погоджує розклад занять із викладачем  курсу. 

Ціна курсу: повна вартість курсу складає 3000грн (або оплата 2ма частинами по 1500грн). Також пропонуємо Вам привести подругу на наш курс і отримати для себе і для подруги знижку у розмірі 10%. 

Учасники курсу забезпечуються усіма необхідними для навчання матеріалами (пряжа та спиці), а також отримують унікальну знижку від Аґрафки на купівлю якісних інструментів для в’язання преміум якості у розмірі 15% (знижка діє протягом цілого курсу).  Кожен слухач курсу отримує роздатковий навчальний матеріал. 

Навчання відбувається у групах по 5-6 осіб. 

Місце проведення: Заняття проводяться в зручній студії хобі-центру Аґрафка за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК Південний, ТЦ Калина, 283 магазин. 

Програма курсу для початківців складається з таких блоків: 

 • 2 заняття - Види та призначення спиць, будова трикотажного полотна, визначення щільності в`язання, початковий (набірний) ряд петель, способи в`язання правих та лівих петель, оформлення бокового краю, вузликовий край, закриття ряду, закріплення ниток;
 • 4 заняття - Два варіанти італійського набіру петель, коректний перехід з гумки 1x1 на гумку 2x2,  хрестоподібний набір петель, підгин виробу, в’язання зубчиків, особливості крайових петель, подвійна крайова петля;
 • 6 занять - Горизонтальний трикотажний шов, кетельний шов, наскрізний кетельний шов, бічний шов до лицьової та зворотної гладі (матрацний шов), закриття гумки 1х1 голкою, закриття гумки 2х2 голкою, з’єднання деталей, зв’язаних в різних напрямках, плечові шви;
 • 4 заняття - Способи додавання і зменшення петель, петлі з нахилом вправо. Петлі з нахилом вліво, додавання великої кількості петель у виробах, зв’язаних в поперечному напрямку, способи зменшення петель, формування декоративних ліній;
 • 4 заняття - Додавання та зменшення петель в ажурному полотні, додавання та зменшення петель у полотні зв`язаному косами. 

По завершенню курсу рекомендовано пройти курс удосконалення майстерності «Поглиблений курс  в’язання спицями» 

Чому варто пройти курс в Аґрафці - читайте в нашому блозі

Обов’язкова попередня реєстрація на курс. Телефон для довідок та для запису:  +380673408060  

 

 

Курси удосконалення майстерності

«Поглиблений курс  в’язання спицями» (26 занять)

 

Курс призначений для осіб, які вже вміють в'язати, та бажають покращити свою майстерність та підняти рівень власних робіт. Рекомендовано після проходження курсу для початківців «Основи  в’язання спицями» 

Тривалість курсу:  26 занять по 1,5год. 

Плановий розклад на цей курс: 

 • Ранкова група: Пн, Чт 10.00-11.30
 • Вечірня група: ВТ, Чт 18.30-20.00 

Початок курсу: 20 березня 2017р.

Ціна курсу: повна вартість курсу складає 4000грн (або оплата 2ма частинами по 2000грн). Також пропонуємо Вам привести подругу на наш курс і отримати для себе і для подруги знижку у розмірі 10%. Для учасників курсу для початківців «Основи  в’язання спицями» додаткова знижка 10%. 

Усі учасники отримують унікальну знижку від Аґрафки на купівлю якісних інструментів для в’язання преміум якості у розмірі 15% (знижка діє протягом цілого курсу).  Кожен слухач курсу отримує роздатковий навчальний матеріал. 

Навчання відбувається у групах по 5-6 осіб. 

Місце проведення: Заняття проводяться в зручній студії хобі-центру Аґрафка за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК Південний, ТЦ Калина, 283 магазин. 

Програма курсу вдосконалення майстерності складається з таких блоків: 

1.    Часткове в’язання (вкорочені ряди) (12 занять = 18 год)

Жодна майстриня не може обійтися без використання часткового в’язання. Знання цих прийомів - це ще один крок на шляху до отримання бездоганних виробів.

Розглянемо можливі прийоми рятування від дірочок при повороті в'язання. Як за допомогою вкорочених рядів дуже акуратно зв'язати круглу горловину. Як вирівнювати частковим в'язанням планки, в разі, якщо вони в'яжуться одночасно з пілочкою.

 • -       Технологія виконання часткового в'язання
 • -       Формування круглої горловини за допомогою часткового в'язання
 • -       Формування горизонтальних виточок за допомогою часткового в'язання
 • -       Часткове в'язання на хустковій в’язці
 • -       Розсіяна виточка. Особливості виконання часткового в'язання на різних малюнках
 • -       Вирівнювання довжини планок та лінії низу частковим в'язанням

 

2. В’язання зверху вниз. Основи безшовного в’язання по колу. Розрахунок та технологія в'язання (14 занять = 21 год)

Здається, що все дуже просто: набираємо потрібну кількість петель і в'яжемо, додаючи по одній петлі біля регланних ліній в кожному другому ряду і, як стверджує більшість в'язальниць, не треба більше нічого розраховувати. Але це не зовсім так.

Як розрахувати реглан так, щоб і реглан лінія була потрібної висоти і ширина виробу була достатньою? Що таке підріз в реглані і для чого він потрібен? Як акуратно добавляти петлі, щоб це було однаково ДО і ПІСЛЯ регланних ліній. Кілька варіантів додавання петель біля регланних ліній. Як акуратно виконати виріз горловини.

 • -       Розрахунок реглану зверху
 • -       Регланні лінії. Тонкощі додавання петель
 • -       В'язання вирізу горловини
 • -       Як акуратно розділити в'язання на перед, спинку і рукава після закінчення регланних лінії
 • -       Як акуратно підняти петлі для рукава з підрізу
 • -       Розрахунок та в’язання виробу з плечових швів
 • -       Невидимий набір петель
 • -       Формування пройми
 • -       Втачний рукав. Розрахунок та основи в’язання зверху

Обов’язкова попередня реєстрація на курс. Телефон для довідок та для запису:  +380673408060  

перші курси у Львові по печворку: 

Клаптикове шиття від А до Я

 

           

Хобі-центр "Аґрафка" (м. Львів) оголошує набір на перші у Львові курси по печворку "Клаптикове шиття від А до Я" 

Про курс:

Печворк - мистецтво поєднувати клаптики різнокольорових тканин у один суцільний витвір мистецтва.

Запрошуємо на ексклюзивні курси по спеціально розробленій програмі для навчання основ печворку від відомої майстрині та талановитого викладача Людмили Андреєвої (м. Київ), яка понад 13 років проводить курси по печворку у різних містах України та за її межами. Людмила проходила навчання у всесвітньовідомої майстрині з печворку Джини Беєр, а також японки Керолайн Ніколс, навчалась печворку у Відні та Празі.

На курсі ви навчитесь: побудові блоків по сітці, шиттю з квадратів, шиттю зі смуг, шиттю з трикутників (двома способами), криволінійним швам, техніці швидкого розкроювання, шиттю по основі, стьобанню та окантовці готових виробів (пряма окантовка та під кутом 45град), ручному печворку з шестикутників, створенню аплікацій на полотні, побудові кількох популярних блоків, як кафедральні вікна та створення 3Д блоків із використанням шаблонів (або інші варіанти за бажанням групи).

Набудете навики користування основними інструментами для печворку, вправного розкроюваня тканини, якісного зшивання блоків та дізнаєтесь безліч секретів, які професійні-печворкині застосовують у своїх роботах. Цікаво та весело проведе час у затишній студії Аграфки із чаюванням та частуванням від Аграфки.

Усі слухачі курсу забезпечуються усіма матеріалами та інструментами (працюємо виключно на якісних американських тканинах), усі відшиті взірці залишаються учаснику.

Тривалість та розклад:

16 занять по 1,5год 

Старт: для уточнення дати проведення курсів телефонуйте: 067 3408060

Вартість: 4900 грн.  При реєстрації друзів на курс, кожен отримує знижку 10% 

У вартість входять усі матеріали та тканини для роботи у студії, кожен учень забезпечується зручним робочим місцем (швейна машинка, стіл для розкроювання), записником та ручкою від Аграфки - від Вас лише бажання підкорити печворк для себе та хороший настрій!

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! Реєстрація обов'язкова! У групі одночасно навчається 4-6 осіб. 

Запис:

+380673408060

Адреса: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК Південний, ТЦ Калина, 283магазин (над Веселкою)


 

Клуб для рукодільниць "Аґрафка"

Дорогі наші Аґрафочки! Ми створили рукодільний клуб для жінок, де кожної п'ятниці з нетерпінням чекаємо вас у нас в студії ділитись своїми творчими доробками, надихати та надихатись неймовірними рукодільними ідеями. З нами ви завжди зможете отримати позитивний творчий заряд, зможете повихвалятись своїми досягненнями та просто поділитись хорошим настроєм .

Часто буває, що душа уже не лежить до закінчення якоїсь роботи, проте, відтепер вихід є - у нас ви зможете отримати підказку, або просто  "зарядити свою музу",  щоб отримати таки класний шедевр.

Не секрет,  що творчий  процес дає можливість розслабитись після важкого робочого тижня, а головне  надихнути на щось нове!

Хочемо, щоб жінки, ідучи додому відчули себе окриленими новими ідеями,  щоб спілкування у клубі надихнуло їх на нові творчі проекти, щоб кожна відкрила у собі щось нове.

Клуб для жінок у Львові з Аґрафкою - це місце для тепла, доброзичливості, цікавого проведення часу і безцінного досвіду.

Запрошуємо щоп'ятниці з 16:00. 


 

Опрос

Коли Вам найзручніше відвідати МК ?

Поиск по производителю
Новости

До 30-річчя Незалежності України

30 днів - 30% знижки на ВСЕ! ...читать далее

Літній розпродаж пряжі DROPS

продовжується марафон літніх супер-знижок і сьогодні пропонуємо вам 40% знижки на усю пряжу DROPS Design ...читать далее

Присоединяйтесь:

Back to Top