А знаєте яка улюблена пора року в Аґрафці? Звичайно, що осінь :) Саме восени народились обидві наші засновниці, Уляна та Аня, і саме восени вони започаткували і "народили" свою Аґрафку! Тож завжди серединка осені найбільш святковий період в Аґрафці і з такої нагоди дівчата вирішили, що святкуватимуть усі! Тому в Аґрафці оголошено Осінній цінопад!

Святкова знижка 13% сумується з персональною знижкою покупця (читайте про нашу програму лояльності) і діє на усі наявні товари в Аґрафці! Тож тепер ваша знижка може сягати до 28% - справжнє свято посеред осені!

 

Для отримання знижки достатньо під час оформлення замовлення використати промокод:

ОСІНЬ2017

Акція триває з 12 по 17 жовтня 2017р

Святкувати з Аґрафкою завжди вигідно: на літні ціни осінні знижки!

 

Ну, але як завжди є певні обмеження (свято має бути не лише в покупців, але і в Уляни з Анею, ггг) :

  • - щоб до святкової знижки 13% додалась ваша персональна знижка, необхідно увійти в свій кабінет (залогінитись), інакше магазин не баба Ванга і не знає, що у вас вже є знижка ))
  • - акція не розповсюджується на товари з розділу РОЗПРОДАЖ (там і так вже найнижча ціна);
  • - під час акції "Осінній цінопад"  не діє знижка до Дня народження (в Аґрафці впевнені, що найкреативніші люди народжуються саме в жовтні і принагідно вітаємо усіх іменинників та нагадуємо, що при потребі іменинники ще встигнуть скористатися своєю святковою знижкою до Дня народження, адже вона діє 15днів! Так святкують лише в Аграфці, правда? :)))
  • - в першу чергу опрацьовуються оплачені замовлення, а бронюється замовлення за клієнтом лише на 2 дні, тому думайте швидше, але знайте, що дешевше ви не знайдете;
  • - ну, і безкоштовна доставка НЕ діє на акційні замовлення НЕЗАЛЕЖНО від суми покупки! Знаємо, що це неприємно, але потішимо вас, що ціни піднімають лише перевізники, а ми ні! 
  • - при замовленні на суму більше 50тис грн (з врахуванням знижки) - Уляна та Аня запросять Вас на святковий обід :)))

Ну, і принагідно увесь колектив Аґрафки хоче привітати своїх найкращих босів - Анну Володимирівну і Уляну Ігорівну! Дівчата, ми вас не підведемо!