Чекаєте Чорну п'ятницю? Отримуйте!

Найбільші знижки - найкращим клієнтам!

Все просто - ми даруємо додаткових 15% знижки до Вашої постійної знижки в період з 25 по 28 листопада 2016р.!

промокод для знижки: BLACK2016

 

Якщо Ваша знижка була всього 3% - тепер стане 18%! Була 5% - стане 20%, була 10% - стане - 25%, а 15% перетвориться на 30%! *

А якщо у Вас в межах акції ще й День народження - тоді ми Вас вітаємо!!! Ви виграли справжній Джекпот ))) Тепер у Вас 40% знижки!

 

Так, наша акція  - це вдячність нашим клієнтам, за те, що завжди обирають Аґрафку! Якщо ж Ви вперше робите у нас замовлення і у Вас ще нема власної знижки - не засмучуйтесь! Ставайте нашим клієнтом (зареєструйтесь на сайті та зробіть першу покупку) і отримуйте знижку не менше 15% із використанням промокоду.


Спеціальні умови:

- акція діє: 25-28 листопада 2016р.

- товар резервується на 1 добу, неоплачене вчасно замовлення скасовується.

- в період проведення акції НЕ діє безкоштовна доставка, усі замовлення, незалежно від суми чи оператора відправляються за рахунок Замовника. Єдиний тариф на замовлення, які відправлятимуться Укрпоштою по Україні - 25грн. 

- в період проведення акції усі замовлення відправляються лише після повної оплати (відсутня можливість оплати накладеним платежем)

- акція розповсюджується на УСІ товари магазину, крім подарункових сертифікатів.

 

* - принцип за яким нараховується знижка в системі обліку інтернет-магазину Аґрафка: від загальної суми замовлення спершу віднімається персональна знижка, тоді від отриманої суми віднімається акційна знижка і виходить сума до оплати.

 

Зроби свою Чорну п'ятницю - кольоровою!