Любі наші рукодільниці!

Ми дуууже довго тримались і не змінювали умов безкоштовної достаки по Україні вже кілька років, хоча, служби доставки не раз піднімали тарифи на свої послуги протягом цих років. Та останнє суттєве підняття тарифів нашою основною службою доставки "Нова пошта" змушує нас переглянути наші умови:

Тож, повідомляємо, що з 1 листопада 2018р. безкоштовна доставка в  межах України розповсюджуватиметься на замовлення від 750грн без вартості акційних товарів.

Детальніше з умовами доставки можна ознайомитись у нас на сайті.

Проте, щоб доставка не створювала вам погоди, ми рекомендуємо звернути увагу на альтернативу Новій пошті - це Укрпошта!

Останнім часом ця служба дуже добре себе зарекомендувала і все більше клієнтів обирають Укрпошту: не так швидко, звісно (хоча експрес замовлення приходять за 2 дні!), але таки дешевше! 

 

Тому, обирайте той сервіс, який вам підійде найкраще, а наші менеджери залюбки вас проконсультують і допоможуть обрати найоптимальніший варіант доставки. 

Увага! Важлива інформація про умови доставки:

А тепер про доставку в нашому магазині. Ми дуууже довго тримались і не змінювали умов безкоштовної достаки по Україні вже кілька років, проте суттєве підняття тарифів нашою основною службою доставки "Нова пошта" змушує нас переглянути наші умови:

Тож, повідомляємо, що з 1 листопада 2018р. безкоштовна доставка в  межах України розповсюджуватиметься на замовлення від 750грн без вартості акційних товарів.

Детальніше з умовами доставки можна ознайомитись у нас на сайті.

Але є й приємна новина: існує альтернатива Новій пошті - це Укрпошта! Останнім часом ця служба дуже добре себе зарекомендувала і все більше клієнтів обирають Укрпошту: не так швидко, звісно, але однозначно дешевше! 

Тому, обирайте той сервіс, який вам підійде найкраще, а наші менеджери залюбки вас проконсультують і допоможуть обрати найоптимальніший варіант доставки. 

Гарних вихідних! А з понеділка будемо святкувати разом! Залишайтесь з нами!