Цьогоріч карантин вніс свої зміни у наші плани щодо святкування Усесвітнього дня вязання на публіці і ми вирішили не наражати на небезпеку наших аграфок,  закликаючи зібратися разом десь у парку і пов'язати на природі. При бажанні кожен може організуватись самостійно - вийти десь у публічне місце і в'язати у своє задоволення, та пам'ятайте, що поки що нерекомендовано зустрічатися групами більше 8ми осіб! 

Зі своєї сторони з нагоди святкування такої події пропонуємо вам чудову нагоду придбати будь-які в'язальні аксесуари, інструменти та матеріали з додатковою знижкою 10%, яка сумується з особистою знижкою клієнта. Для цього необхідно використати промокод:

HAPPY2020

- ви гарантовано отримаєте 10% знижки на увесь асортимент з каталогу В'ЯЗАННЯ, а щоб знижка просумувалась з вашою особистою знижкою переконайтесь, що здійснюєте замовлення зі свого зареєстрованого облікового запису.

Акція діятиме до 15 червня 2020р. Кількість позицій на складі, а особливо пряжі, обмежена - тож якщо ви мали намір поповнити свої запаси чи потішити себе новим інструментом - саме зараз найкращий час здійснити ці плани :)

наш каталог В'ЯЗАННЯ знаходиться тут.

 

Вдалих вам покупок, рівних петельок і стабільних 36,6!