Протягом одного місяця, а саме з 15 січня до 15 лютого 2014р. у всіх магазинах Аґрафки діятиме партнерська програма спільно із компанією Luca-S. Ви маєте чудову нагоду придбати якісні і недорогі вишивальні набори зі знижкою 10% від ціни.

В асортименті Аґрафки представлені набори у техніці хрестика чи гобелену, а також великий асортимент наборів для листівок своїми руками. Усі набори компанії Luca-S комплектуються якісною тканиною Zweigart, достатнім запасом бавовняних ниток Anchor, зрозумілою детальною схемою та інструкцією, голочкою для вишивання.

Вишивати з таких наборів одне задоволення, а готовий результат завжди буде справжньою сімейною цінністю у вашій родині! Аґрафка впевнена, що кожна вишивальниця зможе знайти для себе кілька цікавих дизайнів серед усього асортименту представленого в нашому магазині, але якщо ви маєте улюблений дизайн, якого в магазині тимчасово не має, то ми з радістю доставимо обраний набір в найближчий термін (в період акції).

Також запрошуємо на нашу стоірнку в інстаграм, де час від часу протягом акції виставлятимуться фотографії відшитих дизайнів Luca-s - такі роботи набагато красномовніші за слова :)