Сьогодні, мабуть, не залишилося нікого, хто би був байдужим до подій, що відбуваються в Україні. І ми переконані, що кожен з нас мріє про спокійне і мирне майбутнє своєї країни та своїх дітей. 

Пропонуємо вам об’єднати усі прагнення та мрії у нашому новому проекті – «Мирна скрап-весна» - акція єднання. Кожен може створити листівку, сторінку чи інший скрап-об’єкт, який закликатиме до мирного вирішення кризи в країні, чи просто висвітлюватиме нещодавні моменти, які б ви хотіли закарбувати назавжди. Заскрапте свої мрії, бажання чи почуття і нехай до всіх прийде Весна Миру!

Мирна скрап-весна від Аґрафки


Акція проводиться на сторінці Аґрафки у фейсбук. Вимоги: поділитися  повідомленням з ФБ у себе в блозі чи на сторінці у соц. мережі (пряме посилання на повідомлення у ФБ), щоб сприяти поширенню акції. Заскрапити згідно теми одну чи кілька робіт. Залишити коментар до повідомлення у ФБ, де: 1) прикріпити фото вашої роботи і 2) дати опис роботи - коротку історію до вашої роботи, а також посилання на Ваш сайт, блог, сторінку, де розміщена робота. Учасники можуть присилати кілька робіт.

Після завершення проекту усі роботи будуть зібрані в один альбом «Мирна скрап-весна» на нашій сторінці у ФБ, а також буде визначено символічного переможця або й кілька, які отримають цінний приз від Аґрафки. Крім того, усі учасники проекту отримують одноразову знижку у розмірі 10% у нашому магазині – agrafka.com.ua

Тривалість проекту – весна 2014р. 

У цьому проекті немає переможців і переможених. У цей важкий час ми закликаємо об’єднатися усіх небайдужих навколо подій в країні, об'єднатися завдяки улюбленому хобі та рукоділлю, які немають ані політичного, ані національного забарвлення і зробити усім гуртом добру справу єднання!

Просимо утриматися від коментарів у ФБ, які розпалюють ворожнечу між учасниками й зрозуміти, чому в разі недотримання цієї умови такі коментарі будуть заблоковані.