Поиск по производителю

Пяльцы для вышивания Darice деревянные 10см Zoom

Больше изображений

Предыдущий Следующий

Пяльцы для вышивания Darice деревянные 10см

Артикул:39012

Вес:0.04кг

Производитель: Darice

В наличии: В наличии

Цена: UAH 90,00 грн
ИЛИ
Wooden Embroidery Hoops - деревянные пяльцы от Darice, США.

Диаметр: 10см.

Материал: дерево.

Незаменимые помощники для рукоделия!

Отзывы пользователей

Відповідь п. Світлані Отзыв от Аґрафка
Качество
п. Світлано, хочемо подякувати, що звернулися до нас і залишили свій відгук!

Перш за все, хочемо звернути увагу, що в описі товару НЕ вказано країни походження, а лише назву виробника. Компанія Darice (виробник) - базується в США, хоча дійсно використовує виробничі потужності по цілому світу. Саме ці п'яльця виготовляються в Тайвані.

Раніше у часи стабільності, ці п'яльця виглядали досить конкурентними на ринку, а тепер з курсом долара ціна на них щоразу зростає і дійсно, китайські аналоги зараз очевидно дешевші.

Характерною відмінністю цих п'ялець є те, що металева фурнітура у них не приклеєна, як це здебільшого в китайських аналогах, а заклепана до основи п'ялець, що звісно, більш надійніше у користуванні.

В будь-якому випадку, Ви маєте право протягом двох тижнів повернути усю покупку чи її частину назад до магазину і ми одразу повернемо вам кошти за товар, який не відповідає вашим сподіванням.

Щодо доставки: ми перевірили і визнаємо свою помилку - дівчинка автоматично нарахувала доставку, бо не звернула увагу, що кінцева сума вже із врахуванням знижки, а без знижки сума замовлення складала понад 500 грн. Нам дуже прикро, що так сталося і ми готові негайно відшкодувати Вам Ваші витрати.

На майбутнє, з будь-яким непорозумінням одразу звертайтеся на нашу лінію - 067 3408060. Ми завжди готові до розгляду будь-яких запитань. (Отзыв написан 23.02.15)
Відгук про отриманий товар. Отзыв от Світлана
Качество
Шановні партнери! Дуже розчаровані Вашою порядністю!!! Замовляли у Вас п`яльця виробника США діаметром 10 см. по 33 грн., а отримали Китай, які можна придбати по 10 грн. Доставку через Нову пошту обіцяли безкоштовну, а сплатити треба було 47 грн. Спілкуючись, з багатьма рукодільницями, також в соцмережах, рекомендувати ВАС обов`зково НЕ БУДУ!!! (Отзыв написан 13.02.15)

Напишите ваш отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Поиск по производителю
Сравнить товары

Нет товаров для сравнения.

Новые Отзывы

Back to Top