Поиск по производителю

Папки для тиснения Sizzix 2PK - Textured Poinsettia Pattern Set , 658270 Zoom

Больше изображений

Предыдущий Следующий

Папки для тиснения Sizzix 2PK - Textured Poinsettia Pattern Set , 658270

Артикул:658270

Вес:0.09кг

Производитель: Sizzix

Снят с производства
С помощью папок для тиснения вы можете придать бумаге , картону , фольге , пергаменту , ткани или даже коже оригинальную текстуру.
     
Подходит для применения с такими машинками Sizzix : Sizzix Texture Boutique Machine , Sizzix Big Shot Machine , Sizzix Vagabond Machine , Sizzix Big Shot PRO Machine .
Другие товары из этой коллекции

Вся коллекция: Папки для тиснения Sizzix Texture Fades

  • Папка для тиснения Sizzix 2 предмета- Holiday Knit Set, 660043
  • Папки для тиснения Sizzix 2PK - Collage &amp
  • Папка для тиснения 2 предмета - Шеврон и решетка , 659448
  • Папка для тиснения Sizzix 662391 Rosettes
  • Папки для тиснения Sizzix 2PK - Checkerboard &amp
  • Папки для тиснения Sizzix 2PK - Holly Pattern &amp
  • Папки для тиснения Sizzix 4PK - Pattern &amp
  • Папки для тиснения Sizzix 2PK - Bingo &amp

Отзывы пользователей

Тиснення квіток пуансетії 100% збігається із ножами з набору Sizzix Bigz Die - Tattered Poinsettia, 658261 Отзыв от Анни
Качество
Історія придбання цього набору папок - це наочне підтвердження життєвої мудрості "усе, що робиться - на краще". Я свого часу замовила у Аграфки набір Sizzix 2PK - Holly Pattern &amp, 658269. Але в магазині були дні акції, обидва набори (той, що я замовила і той, що надіслала Аграфка) були в однаковому червоно-зеленому оформленні і спрацював банальний "людський чинник" - дівчатка помилилися і замість замовленого набору надіслали цей, з пуансетіями. Коли все з'ясувалося, менеджери запропонували повернути і обміняти, але я вирішила залишити пуансетії собі - дуже вже вишукане було тиснення у квітів першої папки. А потрібний набір я просто перезамовила. І ось через деякий час купую я у Аграфки ніж Sizzix Bigz Die - Tattered Poinsettia, 65826. І коли вирізала ножем квітки (до речі, ніж суперфункціональний - ріже і фетр, і драп), ще подумала, вирубка квітів формою вельми нагадує пуансетії з папки Sizzix 2PK - Textured Poinsettia Pattern Set , 658270. Вирішила перевірити на практиці. Збіг форми пелюсток квітів у ножа і у папки - 100%. Ось так, здавалося б, "помилково" надісланий набір папок виявився ще й яким доречним - я тепер щаслива власниця "командного комплекту" - ножа Sizzix Bigz Die - Tattered Poinsettia, 658261 і папок Sizzix 2PK - Textured Poinsettia Pattern Set , 658270. А якби дівчата з Аграфки не помилилися? А якби я обміняла папки? Я би так і не дізналася про те, що ніж Sizzix Bigz Die - Tattered Poinsettia, 658261 і папки Sizzix 2PK - Textured Poinsettia Pattern Set , 658270 - це дві половинки одного цілого - вишуканих за формою і ніжних за тисненням квіток пуансетії. Тож, якщо Ви щасливий власник (власниця) ножа Sizzix Bigz Die - Tattered Poinsettia, 658261, сміливо купуйте цей набір папок, він ідеально підходить до цього ножа. Шкода, що до відгуку не можна прикріпляти фото, Ви б переконалися у цьому на власні очі на прикладі тих тиснених квіток пуансетії, що зробила я. (Отзыв написан 04.12.16)

Напишите ваш отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Метки товара

Поиск по производителю
Сравнить товары

Нет товаров для сравнения.

Новые Отзывы

Back to Top