Пошук за виробником

Все для штампування

Інструменти та інші засоби для штампування

Все для ембосингу - техніка гарячого тиснення

Все для штампування у скрапбукінгу

Спреї для скрапбукінгу

Фарби, акрилові фарби, лайнери

Іінструмент для штампування

Штампи для скрапбукінгу - купити інструменти для оригінального виду творчості

Прикрашати сторінки в блокнотах і фотоальбомах можна різними оригінальними способами. Один з найцікавіших прийомів в скрапбукінгу заснований на використанні гумових або акрилових штампів і називається відповідно - штампінг. Таким способом наносяться зображення і написи, створюється фон. Деякі майстри скрапбукінгу використовують певний, часто унікальний штамп для власного графічного підпису у вигляді певного символу або красивого невеликого зображення. Різноманітні штампи для скрапбукінгу купити недорого можна в інтернет - магазині для творчості «Аґрафка».

         Гумовий штамп для скрапбукінгу

Якщо ви захоплюєтеся творчістю, але в число ваших талантів не входить малювання, то для створення привабливих зображень можна застосувати штампінг. Деякі майстри воліють користуватися гумовими штампами, інші - акриловими.

Незважаючи на те, що гумові штампи вимагають більше місця для зберігання, ніж аналогічні вироби з акрилу, у них дуже багато шанувальників. Закріплені на дерев'яну або пластикову основу або акриловий блок, вони зручні у використанні, а також досить таки довговічні. Чітко виконані деталі малюнка створюють виразний відбиток, без спотворень і розлучень. Зображення створюються за допомогою фарб і чорнила. Великою популярністю користуються штампи - ролери для відбитка поточної дати і текстові штампи. Серед фаворитів гумових штампів - вироби Prima і Websters Pages, а також виробник Glitz Design, що випускає штампи в зручних для зберігання металевих коробках.

    Силіконові штампи для скрапбукінгу

Зі спеціального полімеру виготовляються силіконові, або як їх називають, акрилові штампи. Використовуються вони в поєднанні з акриловим блоком, до якого і кріпляться. Займають мало місця при зберіганні, адже для багатьох таких штампів можна використовувати в якості основи тільки один блок. Для збільшення терміну експлуатації силіконові штампи для скрапбукінгу слід кріпити і відклеювати з обережністю. Продаються такі інструменти для штампінгу між двома шарами спеціальної плівки. Після використання і очищення від чорнила, багато майстринь повертають акрилові штампи назад під плівку. Такий спосіб зберігання не допускає засмічення штампів побутовим пилом.

Спрей для скрапбукінгу

Крім самих штампів у майстринь скрапбукінгу є:

  • Акрилові блоки.
  • Чорнило і наповнювачі.
  • Трафарети і маски.
  • Пензлика, розпилювачі, мастихіни.
  • Подушечки і наповнювачі.
  • Пудри, гліттер, гелі.
  • Фарби та спреї для скапбукінга.

              Інструменти для Штампінгу

У кожної майстрині свої переваги у виборі чорнила для скрапбукінгу. Багато хто віддає перевагу чорнилам від Ranger Distress Ink на водній основі з застосуванням без кислотного і стійкого до вицвітання барвника. Улюблене, багатьма рукодільницями, чорнило Tsukineko Brilliance на пігментній основі створює чудові відбитки на глянцевому папері, фотографіях, кальці та на будь-яких видах картону, і швидко висихають на звичайному папері. Крейдяні чорнила Prima - Chalk Fluid Edger відрізняються матовими квітами, ідеально підходять для створення пастельного фону на папері, шкірі, дереві.

Спеціальне чорнило і ручки представлені за доступною ціною в каталозі інтернет - магазину «Аґрафка» для ембоссінга. У цьому ж розділі можна знайти пудру і сухі гліттери для гарячого тиснення. Самостійно або разом з гумовими штампами для скрапбукінгу, а так само з трафаретами і масками застосовуються спреї, наприклад Adirondack Color Wash. Чудові зображення створюються за допомогою спреїв - хамелеонів, перламутрових або металік.

Пошук за виробником
Новини

Обирай Укрпошту!

до 31 січня 2019р. на усі замовлення понад 500грн діє безкоштовна доставка по території України при виборі служби доставки Укрпошта ...читати далі

Нам 7 років - вам 7% знижки!

Ми оголошуємо невеличку святкову акцію на 7 днів! Даруємо 7% додаткової знижки до особистої знижки кожному нашому клієнту + фірмова ручка в подарунок ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору