Пошук за виробником

Все для штампування

Інструменти та інші засоби для штампування

Все для ембосингу - техніка гарячого тиснення

Все для штампування у скрапбукінгу

Спреї для скрапбукінгу

Фарби, акрилові фарби, лайнери

Іінструмент для штампування

Штампи для скрапбукінгу - купити інструменти для оригінального виду творчості

Прикрашати сторінки в блокнотах і фотоальбомах можна різними оригінальними способами. Один з найцікавіших прийомів в скрапбукінгу заснований на використанні гумових або акрилових штампів і називається відповідно - штампінг. Таким способом наносяться зображення і написи, створюється фон. Деякі майстри скрапбукінгу використовують певний, часто унікальний штамп для власного графічного підпису у вигляді певного символу або красивого невеликого зображення. Різноманітні штампи для скрапбукінгу купити недорого можна в інтернет - магазині для творчості «Аґрафка».

         Гумовий штамп для скрапбукінгу

Якщо ви захоплюєтеся творчістю, але в число ваших талантів не входить малювання, то для створення привабливих зображень можна застосувати штампінг. Деякі майстри воліють користуватися гумовими штампами, інші - акриловими.

Незважаючи на те, що гумові штампи вимагають більше місця для зберігання, ніж аналогічні вироби з акрилу, у них дуже багато шанувальників. Закріплені на дерев'яну або пластикову основу або акриловий блок, вони зручні у використанні, а також досить таки довговічні. Чітко виконані деталі малюнка створюють виразний відбиток, без спотворень і розлучень. Зображення створюються за допомогою фарб і чорнила. Великою популярністю користуються штампи - ролери для відбитка поточної дати і текстові штампи. Серед фаворитів гумових штампів - вироби Prima і Websters Pages, а також виробник Glitz Design, що випускає штампи в зручних для зберігання металевих коробках.

    Силіконові штампи для скрапбукінгу

Зі спеціального полімеру виготовляються силіконові, або як їх називають, акрилові штампи. Використовуються вони в поєднанні з акриловим блоком, до якого і кріпляться. Займають мало місця при зберіганні, адже для багатьох таких штампів можна використовувати в якості основи тільки один блок. Для збільшення терміну експлуатації силіконові штампи для скрапбукінгу слід кріпити і відклеювати з обережністю. Продаються такі інструменти для штампінгу між двома шарами спеціальної плівки. Після використання і очищення від чорнила, багато майстринь повертають акрилові штампи назад під плівку. Такий спосіб зберігання не допускає засмічення штампів побутовим пилом.

Спрей для скрапбукінгу

Крім самих штампів у майстринь скрапбукінгу є:

  • Акрилові блоки.
  • Чорнило і наповнювачі.
  • Трафарети і маски.
  • Пензлика, розпилювачі, мастихіни.
  • Подушечки і наповнювачі.
  • Пудри, гліттер, гелі.
  • Фарби та спреї для скапбукінга.

              Інструменти для Штампінгу

У кожної майстрині свої переваги у виборі чорнила для скрапбукінгу. Багато хто віддає перевагу чорнилам від Ranger Distress Ink на водній основі з застосуванням без кислотного і стійкого до вицвітання барвника. Улюблене, багатьма рукодільницями, чорнило Tsukineko Brilliance на пігментній основі створює чудові відбитки на глянцевому папері, фотографіях, кальці та на будь-яких видах картону, і швидко висихають на звичайному папері. Крейдяні чорнила Prima - Chalk Fluid Edger відрізняються матовими квітами, ідеально підходять для створення пастельного фону на папері, шкірі, дереві.

Спеціальне чорнило і ручки представлені за доступною ціною в каталозі інтернет - магазину «Аґрафка» для ембоссінга. У цьому ж розділі можна знайти пудру і сухі гліттери для гарячого тиснення. Самостійно або разом з гумовими штампами для скрапбукінгу, а так само з трафаретами і масками застосовуються спреї, наприклад Adirondack Color Wash. Чудові зображення створюються за допомогою спреїв - хамелеонів, перламутрових або металік.

Пошук за виробником
Новини

Фінальний розпродаж

У зв'язку із закриттям магазину оголошуємо фінальний розпродаж усіх товарів та магазинного обладнання ...читати далі

До 30-річчя Незалежності України

30 днів - 30% знижки на ВСЕ! ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору