Пошук за виробником

Інструменти для скрапбукінґу

Діроколи

Інструменти для скрапбукінгу в інтернет–магазині «Аґрафка»

Важливі події, зворушливі моменти, особисті історії, пам'ять про які відображена у вигляді фотографій або записів у таємному блокноті, хочеться зберегти для себе і для майбутніх поколінь. Все це можна зробити в красиво оформленному фотоальбомі або особливій книзі. За допомогою інструментів для скрапбукінгу і відповідних матеріалів Килимок монтажний Tonic studiosможна підкреслити атмосферу, що панує на фотографії, яка виділяється на красиво оформленої сторінці, окреслити основну думку, яку варто зберегти і поділитися нею з важливими для нас людьми. Скрапбукінг - це особливе хобі, за допомогою якого вдається створити унікальний колаж з пам'ятних моментів, заради яких варто жити. Найкращі скрап - інструменти надані в каталозі інтернет - магазину «Аґрафка».

Необхідні скрап інструменти

За допомогою інструментів для скрапбукінгу майстриням в Україні вдається створювати не тільки класичні фотоальбоми і записні книжки. Деякі умільці віддають перевагу виготовленню листівок, або іншими словами, кардмейкінгу. Багато жінок виготовляють альбоми у вигляді святкових кошиків, будиночків або навіть гармошок. Можливість створення унікального альбому залежить лише від вашої фантазії, творчого натхнення і наявності пристосувань для скрапбукінгу, недорого купити які можна в інтернет - магазині «Аґрафка».

Гострі якісні ножиці необхідні для порізки картону, паперу, тканини, стрічок, інших матеріалів. Зручність у роботі забезпечує наявність декількох пар хороших ножиць:

  • Міцні ножиці з гострими потужними лезами для щільних матеріалів.
  • акуратні ножиці потрібні для фігурного вирізання деталізованих візерунків.
  • Додатковий декор можливий при наявності ножиць з фігурними краями, здатних створювати бордюрні красиві візерунки.
  • Для відрізання скотча рекомендується придбати окремі ножиці, наприклад з титановим покриттям, що захищає від прилипання.

Захистити поверхню столу, за яким ви займаєтеся рукоділлям, допоможуть монтажні та захисні килимки. Порізку паперу і тканини полегшить розмітка, нанесена на килимках, в тому числі розмітка кутів. Деякі килимки володіють корисною функцією самовідновлення. Якщо ви захоплюєтеся ембоссіннгом, вам стане в нагоді килимок стійкий до високої температури. Захисні скляні та гумові килимки будуть корисні при роботі з фарбами, маркерами, чорнилом, ножами для скрапбукінгу.

У макетних ножів дуже гострі леза, вони придатні для фігурної та прямої порізки паперу і тканини. Рекомендується до них в комплект купити змінні леза. Разом з ножем бажано використовувати залізну лінійку. Щоб лінії згинів були акуратними, умільці використовують інструмент для біговки. Імітацію рядка допоможе створити кишеньковий міні перфоратор.

Апарати для скрапбукінгу

При виборі пристосувань для скрапбукінгу в області різки паперу багато рукодільниць зупиняють свій вибір на тримерах і різаках, серед яких вигідно виділяються вироби від Tonic Studios. Вони однаково добре ріжуть і щільний папір, і тонку кальку. На них вгорі, внизу і посередині передбачені лінійки, нанесена точна вимірювальна сітка. Лінійка, по якій рухаються різак і біговка, зроблена з прозорого пластика.

Серед апаратів для скрапбукінгу, ймовірно, найбільше надають можливості у вирубці і тисненні апарати Sizzix. Вони дозволяють з аркушів паперу різної щільності вирізати декорації, робити відбитки, навіть створювати нові штампи. Машинка для вирубки Sizzix Big Shot дозволяє робити вирубки з паперу, тонкого металу, тканини, шкіри, фетру, з інших матеріалів. Умільці, які володіють такими машинками, відзначають бездоганну якість висічки і тиснення. Разом з машинкою можна придбати стартовий набір для тиснення і вирізання. Окремо можна придбати ножі і папки. Додаткові можливості відкриються з системами для вирізання.

Фени для ембосінгу відносяться до спеціальних апаратів для скрапбукінгу, з їх допомогою утворюють рельєфні форми і лінії методом гарячого тиснення. Вони створюють температуру, оптимальну для плавлення спеціальної пудри, не роздуваючи її в сторони.

За допомогою інструментів для брошурування - біндерів і пружин можна самостійно виробляти якісну і красиву палітурку сторінок. Випускаються в металевому корпусі з високим запасом міцності і зносостійкості. Їх пластикові аналоги дешевші, але і більш легкі, використовуються при невеликих обсягах робіт.

Пристосування для скрапбукінгу

Різаки, тримериЗ усіх скрап інструментів найбільше модифікацій, напевно, у фігурних дироколів. Основні їх види можна розділити на кілька категорій:

  • Фігурні дироколи випускаються різних розмірів, з їх допомогою утворюється декор у вигляді пробитих отворів різних форм, візерунків і фігурок. Зазвичай на клавіші дироколу зверху розміщено зображення, що позначає, які отвори він виробляє. На упаковках написана інструкція по догляду і максимальна щільність паперу, яку здатний пробити дирокол. Не рекомендується декорувати за допомогою цього пристосування для скрапбукінгу серветки, кальку, цигарковий папір, тканину, інші надмірно м'які або пухкі матеріали, щоб уникнути поломки дироколу.
  • Бордюрний дирокол призначений для створення ажурних візерунків по краю паперу, конвертів, листівок.
  • Компостери кутів дозволяють виробляти фігурні висічки, створюючи красиві кути на сторінках, бірках, листівках.
  • Виробляються і багатофункціональні дироколи, які володіють можливостями бордюрних, фігурних дироколів і компостерів кутів.
  • Магнітні дироколи складаються з двох половинок, вони виробляють фігурний отвір в будь-якій ділянці паперу.
  • Випускаються спеціальні дироколи для кругового декору і для стрічок.

Установники люверсів призначені для роботи з такими матеріалами, як папір, фольга, пластик, шкіра, тканина, картон, і інших. Люверси прикрашають сторінки, з'єднують деталі в оригінальну композицію.

Можуть стати в нагоді рукодільницям і такі скрап - інструменти, як висувні скребки і шила, спеціальні круглогубці і кусачки, інструмент для фольгування, пінцети, заокруглювачі кутів, паяльники для файлів, спеціальні дошки для скапбукінгу.

У майбутньому буде дуже приємно взяти в руки вишукано прикрашений альбом і пройтись п пам'ятних сторінках свого життя. Згадати цікаві моменти, кумедні історії, приємні зустрічі. Колись буде дуже важливо поділитися життєвим досвідом з підростаючим поколінням, і набагато приємніше зробити це з фотоальбомом, створеним за допомогою інструментів для скрапбукінгу з інтернет - магазину «Аґрафка». Придбати за доступною ціною інструменти можна в будь-якому з міст України: Черкасах, Львові, Чернівцях, Києві, Миколаєві, Харкові, Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Дніпрі, Луцьку, Полтаві, Чернігові, Херсоні. Фотографії та записи відгукнуться зі сторінок альбому луною подій і бажаних зустрічей, про які завжди так приємно згадувати, а також розкажуть усім, з ким ви захочете поділитися, про ваш неперевершений талант в рукоділлі.

Пошук за виробником
Новини

20% знижки на усю пряжу DROPS

Щоб ви були готові до дебатів - ми даруємо вам знижку 20% на усю пряжу Drops. Акція триває до 28.04.2019р. ...читати далі

Нам 7 років - вам 7% знижки!

Ми оголошуємо невеличку святкову акцію на 7 днів! Даруємо 7% додаткової знижки до особистої знижки кожному нашому клієнту + фірмова ручка в подарунок ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору