Пошук за виробником

Базові інструменти для скрапбукінгу

46 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

46 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Базові інструменти для скрапбукінгу

Скрапбукінг - один з численних сучасних видів рукотворного творчості. Якщо перекласти це слово з англійської, вийде, що суттю цього рукоділля є оформлення сімейного альбому, в якому зберігатимуть вирізки і деталі, що мають символічне значення для всіх членів сім'ї. Сьогоднішні рукодільниці до розділу скрапбукінгу відносять і оформлення листівок, шкатулок, виготовлення подарункових коробок, і інших сувенірів.

Щоб підсумок роботи був приголомшуючим, важливо мати у своєму арсеналі інструменти для скрапбукінгу в повному наборі. Давайте розглянемо, що має входити в такий набір, і для чого призначений кожен інструмент.

Набір базових інструментів для скрапбукінгу:

Макетний ніж - Tim HoltzПовний набір інструментарію для скрап - майстрині включає в себе величезну різноманітність предметів і пристосувань.

 • Самовідновлюваний килимок: це гумовий, так званий макетний килимок, який володіє ефектом відновлення в місцях порізів. Якісний килимок здатний витримати на собі понад чотириста надрізів. Відбувається це за рахунок матеріалу, з якого виготовляються подібні килимки - вулканізований каучук зі спеціальними добавками. На самовідновлюватися килимку розрізування необхідних деталей і декоративних елементів легшає в кілька разів. Крім того, такий килимок слугуватиме захистом для вашого столу.
 • Макетний ніж: це інструмент, без якого просто неможливо обійтися в роботі скрапбукеру. Макетні ножі випускаються, як правило, зі змінними лезами, різних форм. Вони можуть бути простими і висувними, та використовуються для розрізання дрібних і великих деталей.
 • Ножиці для скрапбукінгу: в базовому наборі інструментів для цього виду рукоділля важливо мати як мінімум три види ножиць різних форм і розмірів, але в ідеалі, якщо їх буде хоча б чотири - п'ять, включаючи фігурні ножиці. Ножиці в наборі для скрапбукінгу повинні відрізнятися один від одного своїм призначенням. Одні - для картону і паперу, інші - для скотчу, треті - для дрібнодетального вирізання, і фігурні ножиці завжди знадобляться для обробки країв сторінок і вирізання фігурних рамочок.
 • Різак або триммер: пристосування для рівної обрізки паперових або картонних сторінок. Роликовий різак являє собою робочу основу, уздовж якої переміщається ніж. Переміщення ножа відбувається по закріпленій направляючій, що забезпечує рівну обрізку. У комплектацію деяких моделей тримерів входять і інструменти для бігування.
 • Олівці, пінцети, фарби, заокруглювані та прорізувачі куточків, ножиці, лінійки та інший інструментарій для набору скрап-майстра можна знайти в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Перегляньте наш каталог товарів і зробіть замовлення, який зможете отримати в найкоротші терміни з будь-якого вказаною адресою у Львові та в інших містах України, Росії, по всьому світу.
Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Fiskars (2)
 2. Craftime (2)
 3. США (1)
 4. Tonic studios (20)
 5. Martha Stewart (4)
 6. We R Memory Keepers (6)
 7. Stix2 (1)
 8. Sew Mate (1)
 9. Prym (1)
 10. Dritz (2)
 11. Sullivans (1)
 12. OLFA (3)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (42)
 2. 1 000,00 грн - 1 999,99 грн (3)
 3. 2 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Підпишіться на нашу розсилку
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору