Пошук за виробником

Базові інструменти для скрапбукінгу

57 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

57 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Базові інструменти для скрапбукінгу

Скрапбукінг - один з численних сучасних видів рукотворного творчості. Якщо перекласти це слово з англійської, вийде, що суттю цього рукоділля є оформлення сімейного альбому, в якому зберігатимуть вирізки і деталі, що мають символічне значення для всіх членів сім'ї. Сьогоднішні рукодільниці до розділу скрапбукінгу відносять і оформлення листівок, шкатулок, виготовлення подарункових коробок, і інших сувенірів.

Щоб підсумок роботи був приголомшуючим, важливо мати у своєму арсеналі інструменти для скрапбукінгу в повному наборі. Давайте розглянемо, що має входити в такий набір, і для чого призначений кожен інструмент.

Набір базових інструментів для скрапбукінгу:

Макетний ніж - Tim HoltzПовний набір інструментарію для скрап - майстрині включає в себе величезну різноманітність предметів і пристосувань.

 • Самовідновлюваний килимок: це гумовий, так званий макетний килимок, який володіє ефектом відновлення в місцях порізів. Якісний килимок здатний витримати на собі понад чотириста надрізів. Відбувається це за рахунок матеріалу, з якого виготовляються подібні килимки - вулканізований каучук зі спеціальними добавками. На самовідновлюватися килимку розрізування необхідних деталей і декоративних елементів легшає в кілька разів. Крім того, такий килимок слугуватиме захистом для вашого столу.
 • Макетний ніж: це інструмент, без якого просто неможливо обійтися в роботі скрапбукеру. Макетні ножі випускаються, як правило, зі змінними лезами, різних форм. Вони можуть бути простими і висувними, та використовуються для розрізання дрібних і великих деталей.
 • Ножиці для скрапбукінгу: в базовому наборі інструментів для цього виду рукоділля важливо мати як мінімум три види ножиць різних форм і розмірів, але в ідеалі, якщо їх буде хоча б чотири - п'ять, включаючи фігурні ножиці. Ножиці в наборі для скрапбукінгу повинні відрізнятися один від одного своїм призначенням. Одні - для картону і паперу, інші - для скотчу, треті - для дрібнодетального вирізання, і фігурні ножиці завжди знадобляться для обробки країв сторінок і вирізання фігурних рамочок.
 • Різак або триммер: пристосування для рівної обрізки паперових або картонних сторінок. Роликовий різак являє собою робочу основу, уздовж якої переміщається ніж. Переміщення ножа відбувається по закріпленій направляючій, що забезпечує рівну обрізку. У комплектацію деяких моделей тримерів входять і інструменти для бігування.
 • Олівці, пінцети, фарби, заокруглювані та прорізувачі куточків, ножиці, лінійки та інший інструментарій для набору скрап-майстра можна знайти в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Перегляньте наш каталог товарів і зробіть замовлення, який зможете отримати в найкоротші терміни з будь-якого вказаною адресою у Львові та в інших містах України, Росії, по всьому світу.
Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Sizzix (2)
 2. Fiskars (10)
 3. Craftime (1)
 4. Tonic studios (26)
 5. We R Memory Keepers (8)
 6. Stix2 (1)
 7. Prym (1)
 8. Dritz (2)
 9. OLFA (4)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (51)
 2. 1 000,00 грн і більше (6)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору