Товари по

Перегляд товарів по

  1. Колір: Видалити цей товар Салатовий
  2. Матеріал: Видалити цей товар Папір
Пошук за виробником

Матеріали для скрапбукінгу

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Матеріали для скрапбукінгу

Бордюри Teresa Collins - Now & Then - Border Strips with Glitter Accents, NT1017Фотографії в стилі скрапбукінг зберігають щось більше, ніж просто фотознімки, кожен фотоальбом передає особливий настрій і саме емоції, які ми випробовували в той момент часу. В індустрії скрапбукінгу дуже багато матеріалів і, безумовно, кожен зможе знайти відповідні саме йому. Серед них є такі як: висічки, чіпборди, паперові бордюри, картки для журналінгу, оверлеї, набори тегів і багато іншого.

 Які матеріали потрібні для скрапбукінгу?

 Серед великої різноманітності матеріалів для скрапбукінгу ви зможете знайти висічки. Це фігурки виготовляють з картону, щільного паперу або фетру. У продажу зустрічаються як з листом, так і в упаковці без нього. Для журналінгу і тегів найчастіше використовують саме щільний папір. Щільному картоні зручно надавати різноманітні форми - букви для алфавіту, завитки, їх можна покривати фарбою, блискітками або візерунками. Оригінальна форма висічки стане неймовірною прикрасою для будь-якої вашої роботи.

Англійське слово оверлей означає «накладення», тому їх використовують для прикраси поверхонь, за рахунок розташування поверх будь поверхні прозорої пластикової плівки. На неї вже може бути нанесений малюнок або візерунок. Завдяки своїй тонкій структурі вона легко міняє форму і не рветься в процесі роботи; якщо використовувати оверлей в оформленні, тоді листівка виходить легкою і багатошаровою.Бордюри Teresa Collins - Family Stories - Border Strips with Glitter Accents, FS1016

Чіпборди - це вироби з щільного картону, що мають об'ємну форму. Дуже легкі у використанні і завдяки своїй щільній структурі покриваються лаком, фарбами або глоси. Для шанувальників неординарного підходу в декорі вони можуть бути використані як зручні трафарети для оформлення неповторних рельєфних малюнків на листівках чи альбомах.

Серед матеріалів скрапбукінгу ви також зустрінете куточки, які бувають металеві, пластикові, дерев'яні або паперові. Вони прекрасно підійдуть для оформлення фотографій. За рахунок клейової основи ви зможете прикріпити їх до будь-якої поверхні. Дуже ефектно виглядають саме ажурні куточки, які надають будь-якому творчому проекту французький антураж і імітують мереживо.

Пам'ятайте, важливо витратити час на вибір саме якісного набору для розвитку вашого хобі скрапбукінг і купити всі необхідні матеріали для скрапбукінгу, щоб потім витрачений час принесло бажаний результат.

Купити або замовити матеріали для скрапбукінгу ви можете в нашому магазині «Аґрафка» у Львові, але наш інтернет-магазин може доставити вам будь-який якісний і оригінальний набір в будь-який інший місто, чи то Полтава, Івано Франківськ, тому що ми працюємо по всьому світу.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору