Пошук за виробником

Машинки для вирізання і тиснення Sizzix

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Машинки для вирізання та тиснення

Все більшої популярності серед майстрів скрапбукінґу та кардмейкінґу набирають машинки, які призначені дла тиснення (ембосінґ) та вирізання.

Що ж таке машинка для тиснення та вирізання? Це спеціальний пристрій, який дозволяє зробити зі звичайного аркушу паперу - аркуш тисненого паперу, а із грубого картону вирізати декоративне мереживо. Звичайно, що для усіх цих маніпуляцій необхідно мати окрім машинки спеціальні засоби, як то папки, дошки, трафарети чи ножі. З їхньою допомогою можна надавати різної текстури звичайному паперу, картону, тканині, тонкому металу чи шкірі; вирізати будь-які форми з ідеальним краєм порізки, робити власні висічки та чіпборди, оформляти бордюри, які не під силу найкращим діроколам, застосовувати їх у своїх печворк-проектах (художнє шиття з клаптиків тканин), виготовленні біжутерії та навіть використовувати їх для створення нових штампів. З першого знайомства ви неодмінно побачите наскільки ці машинки збільшують можливості та урізноманітнюють вашу творчість, а коли почнете їх застососувати у своєму творчому житті, то зрозумієте, що тепер не уявляєте як раніше обходились без їхньої допомоги :)

Машинки бувають електронні, електричні, а також механічні. В переважній більшості випускають механічні машинки, які мають ручний механізм - спеціальні два металеві валики, які прокручуються з допомогою ручки і пропускають через себе "сендвіч" із пластин, папок чи ножів разом із матеріалом для вирізання чи тиснення. Шляхом сильного натиску і створюється відбиток чи висічка. Фактично, принцип роботи нагадує пристрій для викручування білизни, який колись був в старих пральних машинках типу Рига :) На даний момент на ринку скрапбукінґу представлено багато фірм-виробників, які забезпечують майстринь якісними машинками для тиснення та вирізання і однією з провідних фірм у виготовленні таких машинок для тиснення та вирізання, а також ножів і папок для цих машинок є фірма Ellison, яка випускає цілу лінійку спеціалізованих машинок для творчості під відомим брендом Sizzix. Сьогодні на українському ринку представлені найпопулярніші машинки цього виробника, які користуються неабияким успіхом не лише за кордоном, але й серед місцевих майстринь.

Магазин Аґрафка пропонує вам лінійку машинок Sizzix для того, щоб ви змогли оцінити та обрати саме ту машинку, яка найбільше відповідатиме вашим потребам та вимогам.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Sizzix (5)
Ціна
  1. 0,00 грн - 9 999,99 грн (4)
  2. 10 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору