Пошук за виробником

Папки для тиснення Sizzix

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Папки для тиснення Sizzix - інструмент для створення шедеврівНожі для висічки + папки Sizzix 5PK - Happy Hearts Set, 658537

Найпростіший спосіб внести ноту ексклюзивності в скрап-роботу - прикрасити її об'ємним або рельєфним зображенням. З цією метою майстри використовують спеціальну техніку, відому як ембоссінг. Її застосування вимагає окремого інструментарію, до складу якого ідеально вписуються папки для тиснення Sizzix.

Як використовувати папки для тиснення в скрапбукінгу?

Папка для тиснення (ембоссінга) - інструмент, призначений для створення на робочому матеріалі об'ємного візерунка. Щоб отримати рельєфне зображення, лист картону, паперу або іншого матеріалу вкладають в папку, яку потім пропускають через спеціальну машинку. Процес роботи з папкою і машиною не викличе складнощів навіть у новачка.

Папки для ембоссінга зазвичай складаються з 2-х частин: на одній надрукований малюнок, інша має відповідну опуклість. Також існують папки з готовими зображеннями. Їх можна легко вирізати. В цьому випадку знадобляться спеціальні інструменти для вирубки, зокрема вирубні ножі.

Папка + штамп Sizzix - Fun Stripes Set, 658281

Кожну папку для тиснення відрізняє свій стиль і візерунок: від геометричних ліній до квіткових мотивів. Вироби з тисненням виглядають естетично і професійно. Найпростіші матеріали за допомогою ембоссінга перевтілюються в чудові елементи декору, які завжди будуть радувати око. Різноманітність дизайну папок для тиснення дозволяє знайти рішення для будь-якого стилю. Особливо актуально таке оформлення для весільних листівок та альбомів.

Папки для тиснення Sizzix

За допомогою папок для тиснення Sizzix можна надати картону, пергаменту, тканині і шкірі доволі цікаву текстуру. В інтернет-магазині «Аґрафка» ви зможете придбати даний інструмент по не менш привабливій ціні, ніж на офіційному сайті. Всі папки для ембоссінга забезпечені докладною інструкцією. У нашому каталозі також можна недорого купити супутній інструмент - машинки Sizzix.

Інтернет-магазин «Аґрафка» робить створення унікальних шедеврів доступним кожному. Наша система доставки поширюється на всю територію України, включаючи Львів, Київ і Чернівці, Одесу, Дніпро, Житомир, Черкаси, Харків, Кіровоград, Рівне, Луцьк, Миколаїв, Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Тернопіль. Ми надихаємо скрап-майстрів на створення нових шедеврів, розширюючи асортимент актуальними новинками.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Sizzix (11)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (1)
 2. 100,00 грн і більше (10)
Тематика
 1. Кохання (3)
 2. Новий рік (1)
 3. Квіти (1)
 4. Смужка (2)
 5. Природа (2)
 6. Літери та цифри (2)
 7. День народження (1)
 8. Пошта (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору