Пошук за виробником

Брадси. Декоративні цвяшки

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Декоративні гвоздики We R Memory Keepers - Glitter Red , 42052-1Купити брадси для скрапбукінгу

Брадси - це декоративні цвяхи, які використовуються в скрапбукінгу. Їх асортимент стрімко зростає, тому можна купити брадси практично будь-якої форми та розміру. Не загубитися в існуючому різноманітті допоможе знайомство зі способами застосування цих декоративних елементів.

Способи використання декоративних цвяхів

Для скрапбукінгу брадси можна використовувати в якості:

  • декору;
  • анкера;
  • кріплення для інших елементів композиції.

За допомогою брадс можна кріпити стрічки, папір, тканину та інший декор. Брадси з довгими зубцями ідеально підходять для кріплення багатошарових композицій. Для більшої надійності рекомендується додатково використовувати люверси. Описаний вид кріплення може з успіхом замінити клей. Брадс зручно прикріплювати теги і підвіски, а також з'єднувати відразу кілька аркушів.

Красиві гвоздики гріх не використовувати в якості прикраси. Наприклад, круглі брадси можуть бути серцевиною квітки. Їх також часто використовують для обрамлення і прикраси кутів роботи. Крім того, за допомогою брадс можна виділити заголовок, розділити сторінку на частини або створити список. Декоративний цвях оригінальної форми - відмінний акцент композиції. Не дивно, що брадси можна знайти в більшості професійних скрап-наборів.

Асортимент брадс і декоративних цвяхів

У каталозі інтернет-магазину «Аґрафка» представлені набори брадс різних розмірів, форм і тематик. У нас можна недорого купити брадси з глітером. Ми співпрацюємо з такими відомими брендами як My Mind's Eye, Teresa Collins і Tilda. Виробники, зазначені першими відомі наборами металевих брадс, в той час як декоративні цвяхи Tilda часто виготовляються з використанняv тканинної основи. Також у нас можна придбати встановлювач брадс.

«Аґрафка» пропонує продукцію відомих брендів за доступними цінами. Наша система доставки охоплює всю територію України, починаючи від Львова і закінчуючи Чернівцями та Києвом. Товари з нашого каталогу відповідають актуальним тенденціям в скрапбукінгу. Вони пройшли контроль якості, а значить, виключений ризик отримання бракованого виробу.

За допомогою наших товарів ви зможете втілити в життя непересічні творчі ідеї. Консультацію з приводу використання конкретного виробу можна отримати за телефонами, вказаними на сайті.

Товари по

Варіанти товарів

Колекція
  1. Stationery Noted (1)
Виробник
  1. Teresa Collins (1)
  2. My Mind's Eye (2)
Матеріал
  1. Пластик (1)
  2. Метал (1)
Ціна
  1. 120,00 грн і більше (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору