Пошук за виробником

Все для ембосингу - техніка гарячого тиснення

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Все для ембосінгу- техніка гарячого тиснення

Глітер Бірюзовий, FD-GL010Ембосинг - одна з технік скрапбукінгу. Якщо переводити це слово з англійської мови, ми побачимо, що ембосінг, це мистецтво створювати рельєфні або об'ємні форми на плоских поверхнях. Ембосинг - це техніка гарячого тиснення. І матеріалів, інструментів для неї на ринку даних товарів чимала кількість.

Матеріали для ембосингу.

Для якісної роботи по створенню об'ємних деталей найважливішими є пудра для ембосингу, чорнило для ембосингу, сухі глітери, і, звичайно, основа, на якій створюватиметься об'єм (папір, картон, та інші матеріали).

Пудра для ембосингу: спеціальний порошок, який в сухому стані має певні властивості і колір. При впливі на пудру для ембосингу гарячого повітря (спеціальним феном) вона змінює свою структуру і колір. Під час остигання пудра твердне, в результаті створюється гладкий об'ємний малюнок або напис.

Чорнила для ембосингу: не мають кольору, тобто є прозорими. Використовуються чорнило для гарячого тиснення разом з пудрою.

Сухі глітери: це блискітки. Щоб створити блискучу поверхню або просто прикрасити свою роботу, до сухих  глітерів необхідно застосовувати скотч або ж спеціальний клей. Перший етап роботи з глітером передбачає нанесення на робочу поверхню клейової основи, а потім присипання блискітками, які не будуть опадати і обсипатися.

Інструменти для ембосингу.Пудра для ембосинґу Ranger - Terra Cotta, ADJ23005

До інструментарію для гарячого тиснення відносяться спеціальні ручки з клейовими наповнювачами, маркери, що створюють ефект об’єму, фен для ембосингу.

Ручка для ембосингу: це спеціальний інструмент з клейовим наповнювачем, який використовується на першому етапі роботи з гарячого тисненню. Такою ручкою можна намалювати контури, які повинні бути об'ємними. Потім на малюнок наноситься пудра.

Маркери для ембосингу: вони створюють ефект об’єму вже самі по собі, залишаючи рідкий слід на оброблюваному матеріалі. А під впливом гарячого повітря, речовина збільшується в об'ємі ще більше. Такі маркери підходять для роботи початківцям скрапбукерам, оскільки вони зручні і легкі у використанні.

Фени для ембосингу: це спеціальні фени, які створюють струмінь повітря певної потужності і температури. Важливо пам'ятати, що звичайні фени для волосся не підходять для роботи в техніці гарячого тиснення.

Заняття ембосингу - дуже захоплююче і не складне, якщо мати під рукою всі необхідні матеріали та інструменти. У нашому інтернет-магазині Аґрафка ви зможете підібрати і придбати все, що необхідно для улюбленого хобі. Крім того, у нас ви зможете придбати тільки якісні товари для ембосингу від кращих виробників усього світу. Де б ви не знаходились, в Україні чи Росії, ми доставимо вам товар якнайшвидше 

Товари по

Варіанти товарів

Колір
  1. Зелений (1)
Виробник
  1. Ranger Industries (8)
  2. Tsukineko (2)
  3. Stix2 (1)
  4. Фабрика декору (2)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (4)
  2. 100,00 грн і більше (9)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору