Пошук за виробником

Все для ембосингу - техніка гарячого тиснення

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Все для ембосінгу- техніка гарячого тиснення

Глітер Бірюзовий, FD-GL010Ембосинг - одна з технік скрапбукінгу. Якщо переводити це слово з англійської мови, ми побачимо, що ембосінг, це мистецтво створювати рельєфні або об'ємні форми на плоских поверхнях. Ембосинг - це техніка гарячого тиснення. І матеріалів, інструментів для неї на ринку даних товарів чимала кількість.

Матеріали для ембосингу.

Для якісної роботи по створенню об'ємних деталей найважливішими є пудра для ембосингу, чорнило для ембосингу, сухі глітери, і, звичайно, основа, на якій створюватиметься об'єм (папір, картон, та інші матеріали).

Пудра для ембосингу: спеціальний порошок, який в сухому стані має певні властивості і колір. При впливі на пудру для ембосингу гарячого повітря (спеціальним феном) вона змінює свою структуру і колір. Під час остигання пудра твердне, в результаті створюється гладкий об'ємний малюнок або напис.

Чорнила для ембосингу: не мають кольору, тобто є прозорими. Використовуються чорнило для гарячого тиснення разом з пудрою.

Сухі глітери: це блискітки. Щоб створити блискучу поверхню або просто прикрасити свою роботу, до сухих  глітерів необхідно застосовувати скотч або ж спеціальний клей. Перший етап роботи з глітером передбачає нанесення на робочу поверхню клейової основи, а потім присипання блискітками, які не будуть опадати і обсипатися.

Інструменти для ембосингу.Пудра для ембосинґу Ranger - Terra Cotta, ADJ23005

До інструментарію для гарячого тиснення відносяться спеціальні ручки з клейовими наповнювачами, маркери, що створюють ефект об’єму, фен для ембосингу.

Ручка для ембосингу: це спеціальний інструмент з клейовим наповнювачем, який використовується на першому етапі роботи з гарячого тисненню. Такою ручкою можна намалювати контури, які повинні бути об'ємними. Потім на малюнок наноситься пудра.

Маркери для ембосингу: вони створюють ефект об’єму вже самі по собі, залишаючи рідкий слід на оброблюваному матеріалі. А під впливом гарячого повітря, речовина збільшується в об'ємі ще більше. Такі маркери підходять для роботи початківцям скрапбукерам, оскільки вони зручні і легкі у використанні.

Фени для ембосингу: це спеціальні фени, які створюють струмінь повітря певної потужності і температури. Важливо пам'ятати, що звичайні фени для волосся не підходять для роботи в техніці гарячого тиснення.

Заняття ембосингу - дуже захоплююче і не складне, якщо мати під рукою всі необхідні матеріали та інструменти. У нашому інтернет-магазині Аґрафка ви зможете підібрати і придбати все, що необхідно для улюбленого хобі. Крім того, у нас ви зможете придбати тільки якісні товари для ембосингу від кращих виробників усього світу. Де б ви не знаходились, в Україні чи Росії, ми доставимо вам товар якнайшвидше 

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Ranger Industries (8)
  2. Tsukineko (2)
  3. Stix2 (1)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (2)
  2. 100,00 грн і більше (9)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору