Пошук за виробником

Чорнила і ручки для ембосинґу

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Чорнила для ембосінгу: купити найкращі елементи декорування

Унікальні речі, створені власними руками (hand made), сьогодні особливо затребувані. Бажання виокремитися від стандартних продуктів масового виробництва пояснює неймовірну популярність скрапбукінгу – мистецтва створення авторських листівок, оформлення фотоальбомів, декорування написів тощо.

Популярним напрямом скрапбукінгу є техніка ембосінгу, суть якої полягає у тисненні зображень та написів. Важливим атрибутом для цієї техніки є чорнила для ембосінгу, купити які Ви можете в Інтернет-магазині «Аграфка».

Саме чорнила для скрапбукінгу великою мірою визначають якість майбутнього напису. У свою чергу, ручка для ембосінгу (Embossing Pen) суттєво полегшить Ваші творчі експерименти!

Ручка для ембосінгу: необхідний атрибут творчого пошуку

Прозоре чорнило для гарячого ембосинґу Ranger

За допомогою техніки гарячого ембосінгу (із використанням спеціального фену) Ви можете отримати рельєфні та випуклі малюнки. Це можна зробити, використавши стандартні штампи для скрапбукінгу або ж виконати авторський напис за допомогою ручки для ембосінгу.

Найбільш оригінальні написи можна отримати за допомогою таких необхідних елементів:

  • ручка;
  • спеціальна пудра;
  • прозорі або кольорові чорнила для ембосінгу, купити які Ви маєте змогу на нашому сайті.

Чорнила для скрапбукінгу: яскравий акцент творчості

Особливі чорнила є основою для створення об’ємних зображень та написів на різних поверхнях: папері, тканині, дереві тощо. Їхній склад є нетоксичним та безпечним для частого використання. На попередньо підготовлену та знежирену поверхню спеціальні чорнила можна нанести за допомогою стандартизованого відтиску штампу. Також Вам може знадобитися ручка для ембосінгу – для створення індивідуалізованого зображення.

Коли на поверхню нанесені чорнила, це місце варто присипати пудрою для ембосінгу. Пудра залишається тільки на тій частині поверхні, де були задіяні чорнила. Опісля – нагрівання феном до необхідної температури – і чудовий об’ємний малюнок готовий!

Ручка для ембосінгу в Інтернет-магазині «Аграфка»

Все необхідне для творчого процесу гарячого тиснення: ручка, чорнила для ембосінгу та ін. – можна купити в Інтернет-магазині «Аграфка». Нашими замовниками стали жителі зі всіх куточків України (Львів, Івано-Франківськ, Київ, Запоріжжя, Тернопіль, Луцьк, Харків, Чернівці, Житомир, Хмельницький, та ін.). Отож, замовляйте ручку та чорнила для скрапбукінгу в нашому Інтернет-магазині для творчості!

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Ranger Industries (8)
  2. Tsukineko (2)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (2)
  2. 100,00 грн і більше (8)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору