Пошук за виробником

Пудра для ембосинґу

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Купити пудру для ембосінгу за доступною ціною

Ембоссінг - скрап-техніка, що дозволяє створювати об'ємні зображення. У разі застосування її гарячого підвиду потрібно купити пудру для ембосінгу. Даний засіб дозволяє створювати на твердих поверхнях (папері, картоні і т.п.) найрізноманітніші декоративні ефекти. Робота в описаній техніці додасть оригінальності вашим скрап-проектам.

Види і варіації застосування пудри для ембосінгу

Пудра для ембосінгу Ranger - Mushroom , ADJ22978

  • Пудра для ембосінгу Embossing Powder. Даний підвид передбачає багатий вибір кольорів: від прозорого до найнеймовірніших відтінків. На скрап-папері він створює ефект глянцевого опуклого малюнка.
  • Пудра для ембосінгу Distress Embossing Powder. Названий вид також відрізняється широкою гамою кольорів. Але в результаті використання цієї пудри зображення набуває шорсткої фактури з оксамитовим відтінком.
  • Пудра для вологого ембосінгу з глітером. Для цього підвиду характерна зерниста структура, яка легко плавиться феном і створює ефект невеликих блискіток. Вкраплення, що виходять в результаті, мерехтять не гірше звичайних блискіток.
  • Пудра для ембосінгу Ultra-thick. Цей різновид більше звичайної пудри для скрапбукінгу. По текстурі вона схожа на цукор. Її найчастіше використовують для оформлення великих малюнків або написів.

Асортимент пудри для скрапбукінгу в інтернет-магазині «Аґрафка»

В інтернет-магазині «Аґрафка» багатий асортимент якісних продуктів і яку пудру купити для ембосінгу - вирішувати лише вам! Головне ще до придбання визначити, який ефект ви очікуєте отримати.

У нашому каталозі можна знайти пудру для ембосінгу від «Фабрика декору» і Ranger Industries. «Фабрика Декору» - це українська компанія, що спеціалізується на випуску товарів для скрапбукінгу. Пудра цієї фірми виготовляється в США. Що стосується Ranger Industries, то це всесвітньо відомий американський бренд, який завоював серця скрап-майстрів товарами високої якості за прийнятною ціною. У нас ви зможете замовити оригінальні товари даних виробників з доставкою по Україні (Львів, Київ, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Харків, Миколаїв, Херсон і т.д.).

Вибираючи пудру для ембосінга, пам'ятайте, що варіанти її використання безмежні та залежать виключно від вашої фантазії. Якщо вам необхідна кваліфікована консультація, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Наші консультанти допоможуть вам визначитися.

Товари по

Варіанти товарів

Колір
  1. Жовтий (1)
  2. Помаранчевий (1)
  3. Салатовий (1)
Виробник
  1. Stix2 (1)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (3)
  2. 100,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору