Пошук за виробником

Клейові матеріали для скрапбукінгу

64 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

64 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клейові матеріали для скрапбукінгу

Один з найбільш унікальних видів рукоділля, що відображають індивідуальні особливості тієї чи іншої людини, є скрапбукінг. За допомогою цього виду творчості можна зберегти і передати своїм нащадкам найпотаємніші, цікаві, романтичні і повчальні історії свого життя. Все це досягається шляхом збирання та оформлення в одному місці (альбомі, книзі, та іншому) фотографій і пам'ятних речей. Все це збирається, скріплюється за допомогою різних спеціальних пристосувань, а потім всьому в цілому надається естетичний вигляд, за допомогою спеціальних прикрас.

Тому, в справі скрапбукінгу не обійтися без клейових матеріалів.

Набір клейових матеріалів для скрапбукінгу

Диспенсер Stix2Для оформлення пам'ятного або сімейного альбому необхідно мати під рукою ціле купу спеціальних інструментів і пристосувань. Всі вони поділяються на види за своїм характером роботи. Наприклад, інструменти для вирізання, або інструменти для шиття. Для скрапбукінгу є і такий окремий вид інструментарію як клейові матеріали. Отже, що ж входить в цей вид?

Двосторонній скотч: якісний скотч з двома клейовими сторонами - це практично ідеальний інструмент для скрапбукінгу. Випускається такий скотч виробниками в двох видах - об'ємний і плоский. Зручний двосторонній скотч тим, що приклеюється сам і тримає на собі інші матеріали міцно. Сам процес приклеювання вкрай швидкий, не вимагає часу для просихання.

Універсальний клей: як правило, такий клей підходить для прикріплення до паперу різних деталей, наприклад, гудзиків або намистин.

Клей-олівець: зручний для дитячого використання. Якщо ваша дитина займається скрапбукінгом, з таким видом клею ви можете бути спокійні - він не розіллється, нічого не зіпсує.

Текстильний клей: необхідний, щоб якісно і акуратно обробляти їм краю стрічок і тканин, які ви будете використовувати при оформленні альбому.

Клейові об'ємні подушечки: використовується, коли деталям, крім того, що їх потрібно приклеїти, ще необхідно додати об'єм.

Термопістолет: незамінна річ при декоруванні альбому. Клей плавиться в пістолеті під високою температури. Дуже зручний у використанні, особливо, коли необхідно приклеїти квіточки і чіпборди. Але, дітям в руки давати такий термопістолет не рекомендується, щоб уникнути усіляких травм. Для термопистолета необхідно купувати спеціальні клейові палички.

Клей-спрей: легкий, але міцний клей в балончику з розпилювачем. Таким клеєм добре користуватися в разі необхідності приклеювання великих і широких поверхонь.

Наш інтернет-магазин Аґрафка надасть вам можливість широкого вибору будь-яких клейових матеріалів для скрапбукінгу. По всьому світу, в будь-яке місто Росії, України, в тому числі і до Львова ми доставимо ваше замовлення вчасно, без ушкоджень. Ви переконаєтеся, що у нас тільки якісні товари від провідних виробників світу.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Yarn Tree (2)
 2. Tonic studios (5)
 3. Scrapbook Adhesives by 3L (6)
 4. Stix2 (44)
 5. Фабрика декору (5)
 6. Aleene's (1)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (46)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (13)
 3. 200,00 грн і більше (5)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору