Пошук за виробником

Клейові матеріали для скрапбукінгу

108 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

108 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клейові матеріали для скрапбукінгу

Один з найбільш унікальних видів рукоділля, що відображають індивідуальні особливості тієї чи іншої людини, є скрапбукінг. За допомогою цього виду творчості можна зберегти і передати своїм нащадкам найпотаємніші, цікаві, романтичні і повчальні історії свого життя. Все це досягається шляхом збирання та оформлення в одному місці (альбомі, книзі, та іншому) фотографій і пам'ятних речей. Все це збирається, скріплюється за допомогою різних спеціальних пристосувань, а потім всьому в цілому надається естетичний вигляд, за допомогою спеціальних прикрас.

Тому, в справі скрапбукінгу не обійтися без клейових матеріалів.

Набір клейових матеріалів для скрапбукінгу

Для оформлення пам'ятного або сімейного альбому необхідно мати під рукою ціле купу спеціальних інструментів і пристосувань. Всі вони поділяються на види за своїм характером роботи. Наприклад, інструменти для вирізання, або інструменти для шиття. Для скрапбукінгу є і такий окремий вид інструментарію як клейові матеріали. Отже, що ж входить в цей вид?

Двосторонній скотч: якісний скотч з двома клейовими сторонами - це практично ідеальний інструмент для скрапбукінгу. Випускається такий скотч виробниками в двох видах - об'ємний і плоский. Зручний двосторонній скотч тим, що приклеюється сам і тримає на собі інші матеріали міцно. Сам процес приклеювання вкрай швидкий, не вимагає часу для просихання.

Універсальний клей: як правило, такий клей підходить для прикріплення до паперу різних деталей, наприклад, гудзиків або намистин.

Клей-олівець: зручний для дитячого використання. Якщо ваша дитина займається скрапбукінгом, з таким видом клею ви можете бути спокійні - він не розіллється, нічого не зіпсує.

Текстильний клей: необхідний, щоб якісно і акуратно обробляти їм краю стрічок і тканин, які ви будете використовувати при оформленні альбому.

Клейові об'ємні подушечки: використовується, коли деталям, крім того, що їх потрібно приклеїти, ще необхідно додати об'єм.

Термопістолет: незамінна річ при декоруванні альбому. Клей плавиться в пістолеті під високою температури. Дуже зручний у використанні, особливо, коли необхідно приклеїти квіточки і чіпборди. Але, дітям в руки давати такий термопістолет не рекомендується, щоб уникнути усіляких травм. Для термопистолета необхідно купувати спеціальні клейові палички.

Клей-спрей: легкий, але міцний клей в балончику з розпилювачем. Таким клеєм добре користуватися в разі необхідності приклеювання великих і широких поверхонь.

Наш інтернет-магазин Аґрафка надасть вам можливість широкого вибору будь-яких клейових матеріалів для скрапбукінгу. По всьому світу, в будь-яке місто Росії, України, в тому числі і до Львова ми доставимо ваше замовлення вчасно, без ушкоджень. Ви переконаєтеся, що у нас тільки якісні товари від провідних виробників світу.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Категорія
 1. Двосторонній скотч (13)
 2. Скотч в диспенсерах (16)
 3. Клейові об'ємні крапочки (47)
 4. Клеї для скрапбукінгу (18)
 5. Інші клейові матеріали, набори (14)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (83)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (15)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (4)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (4)
 5. 400,00 грн і більше (2)
Виробник
 1. Craftime (3)
 2. Ranger Industries (2)
 3. Scrapbook Adhesives by 3L (8)
 4. Stix2 (81)
 5. Tonic studios (8)
 6. Фабрика декору (6)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору