Пошук за виробником

Інші клейові матеріали, набори

6 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клейові матеріали

Клейові матеріали - одна зі складових частин, якщо ви хочете присвятити себе хобі скрпабукінг. Саме завдяки їм на вашому аркуші, немов на казковій галявині, з'являються нові й нові частини композиції. Без клейових матеріалів, на жаль, ви не зможете прикріпити жоден з ваших аксесуарів. Крім клеїв зверніть свою увагу і на інші клейові матеріали.

Види клейових матеріалів

Скотч Stix 2 PH7-70Для прикріплення деталей декору професіонали рекомендують використовувати тільки спеціальні та якісні клейові матеріали. Це убезпечить вас від того, що ваша композиція може бути зіпсована або в процесі виготовлення, або через деякий час. Серед запропонованих на ринку товарів для рукоділля легко знайти те. що відповідає саме вам, давайте розглянемо кожен з них.

Термопістолет: найкраще використовувати саме марки Stix2, яка випускає високої якості пістолети і спеціалізується на клейових матеріалах. Його зручно тримати в руках, він швидко нагрівається і допомагає прикріплювати складні композиції, виготовлені з дерева, скла, метала, тканини. У наборі є 2 клейові палички, додаткові ви зможете знайти на нашому сайті необхідний набір цієї ж фірми. Він може замінити вам велику частину клейових матеріалів, завдяки гарячому клею. На поверхні він залишає необхідну кількість прозорого клею, який швидко висихає і тільки прискорює роботу.

Магніти квадратні й круглі універсальні у використанні завдяки своїй клейкою поверхні і магнітній стороні. Вони дуже легко кріпляться до металевої поверхні і надовго зберігають ваш декор. І вони добре підходять не тільки для скрапбукінгу, але і для інших ваших хобі.

Якщо ви хочете спростити для себе вибір клейових матеріалів, тоді зупиніть свою увагу саме на набір, який суміщає в собі різноманітні варіанти кріплення. Це допоможе вам визначитися в тому, за допомогою чого вам краще виконувати ваші композиції. У ньому є як двосторонні скотчи різного розміру, так і об'ємні клейові крапочки. Наприклад, набір The Ultimate Adhesive Kit - це найкращий вибір для тих, хто тільки починає свій творчий шлях у хобі скрапбукінгу.

Як замовити клейові матеріали?

Звертаємо вашу увагу, що в нашому магазині «Аґрафка», що знаходиться у Львові, ви знайдете будь-які клейові матеріали для скрапбукінгу, але в онлайн режимі ви можете замовити будь-який вподобаний вам товар, і тоді ми його вам доставимо в Дніпропетровськ, Полтаву, Черкаси, Одесу, Маріуполь, Запоріжжя або в будь-яку точку світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Yarn Tree (2)
  2. Stix2 (4)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (3)
  2. 100,00 грн і більше (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору