Пошук за виробником

Інші клейові матеріали, набори

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клейові матеріали

Клейові матеріали - одна зі складових частин, якщо ви хочете присвятити себе хобі скрпабукінг. Саме завдяки їм на вашому аркуші, немов на казковій галявині, з'являються нові й нові частини композиції. Без клейових матеріалів, на жаль, ви не зможете прикріпити жоден з ваших аксесуарів. Крім клеїв зверніть свою увагу і на інші клейові матеріали.

Види клейових матеріалів

Для прикріплення деталей декору професіонали рекомендують використовувати тільки спеціальні та якісні клейові матеріали. Це убезпечить вас від того, що ваша композиція може бути зіпсована або в процесі виготовлення, або через деякий час. Серед запропонованих на ринку товарів для рукоділля легко знайти те. що відповідає саме вам, давайте розглянемо кожен з них.

Термопістолет: найкраще використовувати саме марки Stix2, яка випускає високої якості пістолети і спеціалізується на клейових матеріалах. Його зручно тримати в руках, він швидко нагрівається і допомагає прикріплювати складні композиції, виготовлені з дерева, скла, метала, тканини. У наборі є 2 клейові палички, додаткові ви зможете знайти на нашому сайті необхідний набір цієї ж фірми. Він може замінити вам велику частину клейових матеріалів, завдяки гарячому клею. На поверхні він залишає необхідну кількість прозорого клею, який швидко висихає і тільки прискорює роботу.

Магніти квадратні й круглі універсальні у використанні завдяки своїй клейкою поверхні і магнітній стороні. Вони дуже легко кріпляться до металевої поверхні і надовго зберігають ваш декор. І вони добре підходять не тільки для скрапбукінгу, але і для інших ваших хобі.

Якщо ви хочете спростити для себе вибір клейових матеріалів, тоді зупиніть свою увагу саме на набір, який суміщає в собі різноманітні варіанти кріплення. Це допоможе вам визначитися в тому, за допомогою чого вам краще виконувати ваші композиції. У ньому є як двосторонні скотчи різного розміру, так і об'ємні клейові крапочки. Наприклад, набір The Ultimate Adhesive Kit - це найкращий вибір для тих, хто тільки починає свій творчий шлях у хобі скрапбукінгу.

Як замовити клейові матеріали?

Звертаємо вашу увагу, що в нашому магазині «Аґрафка», що знаходиться у Львові, ви знайдете будь-які клейові матеріали для скрапбукінгу, але в онлайн режимі ви можете замовити будь-який вподобаний вам товар, і тоді ми його вам доставимо в Дніпропетровськ, Полтаву, Черкаси, Одесу, Маріуполь, Запоріжжя або в будь-яку точку світу.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (8)
  2. 100,00 грн - 199,99 грн (2)
  3. 200,00 грн - 299,99 грн (1)
  4. 300,00 грн - 399,99 грн (1)
  5. 400,00 грн і більше (1)
Виробник
  1. Stix2 (11)
  2. Tonic studios (1)
  3. Фабрика декору (1)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору