Пошук за виробником

Клейові об'ємні крапочки

47 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

47 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Клейові об'ємні кубики

 Теги, стікери, клейові об'ємні кубики - всі ці слова вам незнайомі чи навпаки? Ви вже увійшли в число тих, хто займається скрапбукінгом? Або ви поки не знаєте що це таке? Скрапбукінг - це мистецтво складання колажів з фотографій, серветок, газетних вирізок, листівок і так далі, своїми руками. Це чудове хобі захоплює все більше і більше людей і збирає натовпи шанувальників.

 Ви не знаєте чим зайняти себе у вільний час? Рукоділля одне з кращих видів проведення часу з користю, отримуючи, при цьому масу задоволення. Скрапбукінг- це дуже веселе заняття, де ви максимально зможете розкрити свої приховані таланти і бурхливу фантазію.

 «Аґрафка» - кращий вибір!

 Наш інтернет-магазин пропонує вам різноманітні доповнення для скрапбукінгу і рукоділля.

Клеєві крапочки на стрічці Stix2

Пропонуємо вам звернути увагу на клейові об'ємні кубики, квадратики, смужки, кружечки і т.д. Ці маленькі, недорогі доповнення допоможуть вам прикрасити вашу роботу і додадуть їй 3D ефект. Вони бувають різних видів і форм. Кольорові і прозорі, двосторонні й односторонні, фіксовані і багаторазові.

 Для чого використовувати об'ємні доповнення?

 Набори готових клейових об'ємних елементів використовують для прикраси сторінок, для додання їм візуальної об'ємності або виділення певного місця. Ви самі визначаєте, який вид вам підходить для тієї чи іншої роботи. З двосторонніми клейовими предметами можна працювати нескінченно, склеюючи їх один з одним. Уявіть собі, що ви будуєте лего - місто, а це ваші цеглинки. Ви також можете використовувати об'ємні клейові доповнення різних розмірів і форм для того, щоб піднімати елементи над поверхнею. Ще ви можете їх прикрашати і викладати з них різні аплікації. Наприклад, зробити 3D мозаїку або зобразити снігопад.

 Використання готових об'ємних клейових елементів сильно спрощує прикраси скрап-сторінок. Найважливіше це пустити в хід свою фантазію, якій немає кордонів.

 Найбільша перевага цих доповнень в тому, що вони вже готові і вам потрібно тільки взяти їх працювати з ними. Вибирайте той варіант, який подобається вам.

 Також у нас ви зможете знайти всі види доповнень, які вам знадобляться для скрапбукінгу або іншого виду рукоділля.

 Доставка

 Наш магазин знаходиться у Львові, але доставку здійснюємо без проблем, як в Київ, так і в Харків, Донецьк, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Олександрію ..., одним словом - в будь-яку країну. Все що вам потрібно, це вибрати варіант, який підійде саме вам.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Stix2 (47)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (43)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (2)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (1)
 4. 300,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору