Пошук за виробником

Двосторонній скотч

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Двосторонній скотч завжди готовий допомогти!


Творці та поціновувачі скрап-шедеврів життя не уявляють без цього клейового матеріалу. Чудо-стрічка об'єднує всілякі матеріали. Фотографії, атласні стрічки, теги і букви двосторонній скотч приклеїть «на ура».

Де купити двосторонній скотч?

В Львові - місті знаменитих майстрів і видатних талантів - є дивовижний магазин «Аґрафка». Тут можна придбати будь-який товар для скрапбукінгу, декупажу, шиття, вишивання. І на сторінках нашого інтернет-магазину є можливість замовити будь-який товар для творчості. В Київ, Дніпропетровськ, Севастополь, Одесу, Черкаси та по всьому світу здійснюється доставка товарів. «Аґрафка» забезпечить надходження вибраного товару в самий короткий термін.

У широкому асортименті представлений скотч двосторонній. Ціна матеріалу прийнятна, якість відмінна. Замовляти приємно і просто.

Двосторонній тонкий скотч CraftimeАсортимент великий - на запит будь-який!

Всі, представлені в нашому інтернет-магазині, клейові матеріали виготовлені з безпечної, високоякісної сировини. Двосторонній скотч не містить в складі кислоти. Застосовувати клейкі стрічки потрібно на очищених, сухих поверхнях. У використанні всі вони відрізняються простотою і зручністю.


Такий скотч, як Double Sided Tape від Craftime, дуже товстий і клейкий. Він чудово підійде для склеювання картону і пластика. Найкраще спрацює на гладких поверхнях. Для ідеального з'єднання потрібно приклеїти скотч рівно на одну з поверхонь, потім зняти захисний папір. Після цього слід скласти і добре притиснути обидві частини.


Рішення створити, наприклад, смешбук підштовхне до думки про необхідність придбання двостороннього скотчу. З його допомогою на основу можна прикріпити не тільки фотографії, аабо вирізки. Навіть пір'їнка колібрі, підібрана під час відпочинку в Південній Америці, легко приклеїться за допомогою цієї стрічки.  Для такої ультратонкой роботи знадобиться тонкий двосторонній скотч (наприклад, Ultra Adhesive Tape від Craftime). Якщо потрібно прикріпити фото, невеликі шматочки скотчу приклеюються до куточків знімка. Цей скотч приклеїть та інші невеликі паперові предмети. Він не підходить для важких і ворсистих деталей.
Додати об'єм і рельєфність поверхні фантазійної листівки або обкладинки ексклюзивного фотоальбому допоможе прозорий двосторонній скотч. Він же послужить створенню 3D-ефекту.


Двосторонній скотч для створення скрап-композицій повинен бути високоякісним. Особливо якщо потрібно приклеїти фотографії або фонову папір - скотч низької якості може залишити на них жирні сліди. Не рекомендують використовувати такий клейовий матеріал і для дуже дрібних деталей, особливо на пластмасовій основі: з часом вони можуть відвалитися. Найкраще діє двосторонній скотч при склеюванні великих за площею поверхонь.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Stix2 (10)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (9)
  2. 100,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору