Пошук за виробником

Спреї для скрапбукінгу

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Спреї

Для створення колірних ефектів і просто для розфарбовування фонів в скрапбукінгу все частіше стали використовувати чорнилА - спреї. В спреях, як правило, використовуються чорнила на водяній основі. В деякі відтінки навіть додаються дрібні блискітки, що в результаті створює ефект світіння - повітряно, легко і красиво. Всі чорнила - спреї для скрапбукінгу відносяться до розряду нетоксичних і без кислотних домішок. Розпорошуючи такий спрей прямо на фотознімок - легко отримати вінтажний стиль.

Вибір відтінків спреїв

Аква-спрейКожен рік на ринку товарів для скрапбукінгу з'являється близько вісімдесяти базових відтінків чорнила - спреїв, і приблизно два рази на рік випускаються серії з так званими, сезонними відтінками. Звичайно, вибір настільки великий, що часто заводить ставить перед вибороб майстрів з скрапбукінгу. І тут важливо знати, що все чорнило на водній основі відмінно змішуються і дають радикально нові кольори і відтінки для фарбування або відбитків.

Тому вибір повинен починатися з кількох базових кольорів. Придбайте, приміром, рожевий, жовтий, синій, зелений, червоний і коричневий спрей. Спробуйте їх у справі, почніть змішувати кольори, розберіться з результатом змішування. А потім, можна в разі необхідності придбати спреї таких відтінків, які стануть в необхідності для того чи іншого виробу.

Способи використання чорнила - спреїв для скрапбукінгу

Водні чорнило - спреї можна використовувати на будь-якій поверхні. Від типу поверхні буде залежати тільки час просихання чорнила.

Створення прозорого відтіняючого тону: щоб створити легкий фон прозорого вигляду, необхідно відвести флакон-спрей якнайдалі від зафарбовуваної поверхні, і розпорошити чорнило легким натисканням на пульверизатор. Чим ближче буде знаходитися флакон до поверхні, тим густіше буде нанесена фарба, і тим густішим і яскравішим буде відтінок.

Щоб на поверхню, якузафарбовують не падали великі краплі чорнила, спрей необхідно тримати вертикально.

Створення рівномірного кольору: щоб отримати у результаті рівномірний відтінок на всій поверхні, відразу після розпилення спрею промокніть фарбу серветкою.

Створення ефекту «бризок шампанського»: щоб отримати такий ефект, необхідно розпорошити чорнило - спрей, а потім залишити на кілька хвилин для висихання, щоб не промокувати серветками великі краплі.

Створення «вінтажного» ефекту: для отримання ефекту «вінтаж» розпорошені чорнило необхідно висушити за допомогою фену для ембосінгу.

Використання спрею і маски: просто накладіть маску на поверхню, а зверху розбризкуйте потрібного кольору спрей - чорнило. Знявши маску, ви отримаєте гарний малюнок. Замість масок можна використовувати мереживо або мереживну тасьму. У підсумку ви отримаєте ажурний малюнок.

Наш інтернет-магазин Аґрафка пропонує вам найширший спектр відтінків чорнила - спреїв від провідних виробників усього світу. З нашими спреями ви зможете перетворити свій скрап-проект в реальність. Ми розсилаємо замовлення в усі міста світу, України, Росії, в тому числі і до Львова.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору