Пошук за виробником

Спреї для скрапбукінгу

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Спреї

Для створення колірних ефектів і просто для розфарбовування фонів в скрапбукінгу все частіше стали використовувати чорнилА - спреї. В спреях, як правило, використовуються чорнила на водяній основі. В деякі відтінки навіть додаються дрібні блискітки, що в результаті створює ефект світіння - повітряно, легко і красиво. Всі чорнила - спреї для скрапбукінгу відносяться до розряду нетоксичних і без кислотних домішок. Розпорошуючи такий спрей прямо на фотознімок - легко отримати вінтажний стиль.

Вибір відтінків спреїв

Аква-спрейКожен рік на ринку товарів для скрапбукінгу з'являється близько вісімдесяти базових відтінків чорнила - спреїв, і приблизно два рази на рік випускаються серії з так званими, сезонними відтінками. Звичайно, вибір настільки великий, що часто заводить ставить перед вибороб майстрів з скрапбукінгу. І тут важливо знати, що все чорнило на водній основі відмінно змішуються і дають радикально нові кольори і відтінки для фарбування або відбитків.

Тому вибір повинен починатися з кількох базових кольорів. Придбайте, приміром, рожевий, жовтий, синій, зелений, червоний і коричневий спрей. Спробуйте їх у справі, почніть змішувати кольори, розберіться з результатом змішування. А потім, можна в разі необхідності придбати спреї таких відтінків, які стануть в необхідності для того чи іншого виробу.

Способи використання чорнила - спреїв для скрапбукінгу

Водні чорнило - спреї можна використовувати на будь-якій поверхні. Від типу поверхні буде залежати тільки час просихання чорнила.

Створення прозорого відтіняючого тону: щоб створити легкий фон прозорого вигляду, необхідно відвести флакон-спрей якнайдалі від зафарбовуваної поверхні, і розпорошити чорнило легким натисканням на пульверизатор. Чим ближче буде знаходитися флакон до поверхні, тим густіше буде нанесена фарба, і тим густішим і яскравішим буде відтінок.

Щоб на поверхню, якузафарбовують не падали великі краплі чорнила, спрей необхідно тримати вертикально.

Створення рівномірного кольору: щоб отримати у результаті рівномірний відтінок на всій поверхні, відразу після розпилення спрею промокніть фарбу серветкою.

Створення ефекту «бризок шампанського»: щоб отримати такий ефект, необхідно розпорошити чорнило - спрей, а потім залишити на кілька хвилин для висихання, щоб не промокувати серветками великі краплі.

Створення «вінтажного» ефекту: для отримання ефекту «вінтаж» розпорошені чорнило необхідно висушити за допомогою фену для ембосінгу.

Використання спрею і маски: просто накладіть маску на поверхню, а зверху розбризкуйте потрібного кольору спрей - чорнило. Знявши маску, ви отримаєте гарний малюнок. Замість масок можна використовувати мереживо або мереживну тасьму. У підсумку ви отримаєте ажурний малюнок.

Наш інтернет-магазин Аґрафка пропонує вам найширший спектр відтінків чорнила - спреїв від провідних виробників усього світу. З нашими спреями ви зможете перетворити свій скрап-проект в реальність. Ми розсилаємо замовлення в усі міста світу, України, Росії, в тому числі і до Львова.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Колір
  1. Синій (1)
  2. Фіолетовий (1)
  3. Червоний (1)
Виробник
  1. Ranger Industries (3)
  2. Lesia Zgharda (3)
  3. Фабрика декору (2)
Ціна
  1. 10,00 грн - 19,99 грн (3)
  2. 40,00 грн і більше (5)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору