Товари по

Перегляд товарів по

  1. Ціна: Видалити цей товар 100,00 грн - 199,99 грн
Пошук за виробником

Набори паперу та картону для скрапбукінгу, 20х20см

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Набори паперу та картону для скрапбукінгу, 20х20см

Навіть якщо ви раніше ніколи не захоплювалися ручною творчістю, тобто хенд - мейдом, то зараз саме час почати. З'явилося багато нових і популярних течій, які розвиваються все швидше і швидше. Зараз модно не купувати подарунки, а дарувати речі, створені своїми руками. Приміром, скрапбукінг - це напрям у творчості, де створюються вироби зі спеціального паперу. Це можуть бути записні книжки, шкатулки або альбоми для фото. Вам навіть не потрібно ламати голову, де купити все необхідне - набір паперу для скрапбукінгу складається з кількох аркушів спеціального паперу різної щільності.

Чим нам може допомогти набір паперу і картону для скрапбукінгу?

Набір паперу для скрапбукінгу BrilliantМаючи на руках такий набір, вам достатньо запастися ножицями, клеєм і різними дрібницями для прикраси, які знайдете - намистинами, гудзиками, пензликами, клаптиками тканини, атласними стрічками, бісером і т.д. Все, що під руками є в будинку, можна сміливо використовувати - головне, проявити фантазію.

Папір для скрапбукінгу може бути кольоровим, однотонним, кольоровим з якимось тематичним малюнком, може бути гофрованим, фактурним - з видавленими контурами геометричних фігур, з метеликами, хвилями або сотами, загалом, з чим завгодно, а також папір може бути під дерево, з металевим відливом, під шкіру і т.п.

Як зробити листівку з паперу для скрапбукінгу?

Ви з легкістю зможете створити просту листівку. Для цього вам потрібно купити набір для скрапбукінгу з тим малюнком, який буде відповідати тематиці свята чи подарунка. З аркуша щільного паперу нам потрібно зробити основу листівки. На лицьовій стороні можна вирізати фігурне «віконечко», приміром, у вигляді овалу або серця, а потім із зворотного боку підклеїти невелику вишивку, знову ж таки, зроблену вашими руками. Для того щоб листівка виглядала акуратно, потрібно наклеїти лист більш тонкого паперу для скрапбукінгу і заклеїти виворітну сторону вишивки.

Можна не вирізати «віконечко», а просто на лицьовій стороні листівки створити центральний елемент. Наприклад, це можуть бути квіти з атласних стрічок, або композиція з гудзиків або скрапдрібниць - вибирайте самі.

Різновиди паперу для скрапбукінгу

Важливе значення має і розмір паперу. Найпоширеніші - це 30х30 см, 20х20 см і 15х15 см. З великих аркушів паперу можна створювати сімейні фотоальбоми, пам’ятні сторінки а з маленьких - шкатулочки або міні-альбомчики. Приміром, можна замовити набір дитячого паперу для скрапбукінгу, 20х20 см і подарувати малюкові казку, написану про нього самого або блокнотик, в якому дитина буде збирати засушені листя. Тут досить зшити аркуші між собою і зробити кишеньки з прозорих канцелярських файлів - все, блокнотик готовий.

Наш магазин «Аґрафка» на сайті пропонує найрізноманітніші предмети для творчості за низькими цінами. Вибирайте, купуйте і творіть всією сім'єю. Ми розташовані в місті Львів, але готові приймати замовлення з усього світу і відправляти посилки за будь-якою адресою.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору