Пошук за виробником

Інші види паперу

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інші види паперу

Скрапбукінг - це особливий вид творчості, який заснований на виготовленні виробів своїми руками. «Хенд-мейд» зараз дуже модний, і все більше людей захоплюється виготовленням різних скрап-виробів. Найголовніший елемент - це папір для скрапбукінгу.Його велика різноманітність текстур, фактури, щільності і колірної гами дозволяє створювати воістину неповторні й унікальні речі.

У нашому інтернет - магазині «Аґрафка» є все необхідне для скрапбукінгу. У нас ви зможете купити папір для скрапбукінгу від одного аркушу за низькими цінами, а також картон для скрапбукінгу і картинки для декору. За допомогою таких простих інструментів, як папір, ножиці і клей ви зможете створювати чудові подарункові листівки, фотоальбоми з пам'ятними для вас подіями, шкатулочки або невеликі записники.

Папір для скрапбукінгу

Обов'язкова умова при виготовленні цього паперу - це відсутність кислот і лінина. Це архівний вид паперу, при якому ваші фотографії не пожовтіють протягом кількох сотень років. Вона має щільність від 80 до 180 гр / м2 і буває одноколірної або з малюнком. Також вона може бути фактурною, наприклад, під дерево або льон, під апельсинову корочку або з металевим відливом. Буває папір для скрапбукінгу і фактурної - з рельєфним малюнком геометричних фігур або метеликів, сферичних кіл або ліній.

Картон для скрапбукінгу

Картон для скрапбукінгу за своїми фізичними властивостями такий же, як і папір. Його відмінність тільки в щільності - кардсток має щільність зовсім небагато нижча, ніж звичайний картон. Як правило, він використовується для основи, наприклад, обкладинки альбому або записної книжки, а також при виготовленні шкатулок та листівок.

У нас пропонується широкий вибір картону, за допомогою якого ви зможете створювати різні фантазійні вироби. Зверніть увагу на картон з полімерним покриттям - він буде вдало виглядати як елемент додаткового декору, наприклад, на шкатулці, в якій ним можна обробити кутики.

Папір крафт

Крафт папір виготовляється з целюлози спеціальним крафт методом. Сульфатне варіння додає особливу міцність целюлозі, з якої потім виготовляється зносостійкий обгортковий папір. В скрапбукінгу використовується папір крафт з нанесеним на нього малюнком. Такі листи можна з успіхом використовувати для барвистої обкладинки, тоді виріб вже можна нічим додатково не прикрашати - самі по собі такі листи вже яскраві, барвисті і тематичні.

У нашому інтернет-магазині Аграфка ви знайдете листи паперу для скрапбукінгу, які ми продаємо від одного аркуша, а також набори, в яких вже скомпоновані кілька різних видів паперу з нанесеним на них схожим малюнком для створення елегантних скрап-виробів. Ми знаходимося в місті Львів, але приймаємо замовлення з будь-якої точки світу. Робіть замовлення і отримуйте задоволення від речей, створених своїми руками.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Tonic studios (1)
Ціна
  1. 40,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору