Пошук за виробником

Калька

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Калька

Калька - це спеціальний тонкий папір, який просякнутий воском та спеціальними маслами. Для креслень використовується звичайна калька, однотонна і проста. Звичайно скрапбукінговий рух одразу це взяв собі на замітку і знайшов застосування у своїх неповторних роботах. Для скрапбукінгу використовується також і кольорова калька. Її відмінність в тому, що її поверхня з одного боку різнобарвна, або однотонна якого-небудь одного кольору,а інша з малюнком.

Калька от Tim HoltzКупити кальку ви зможете в нашому інтернет-магазині «Аґрафка», запропоновану в широкому асортименті. Найрізноманітніші кольорові гами і тона дозволять вам значно розширити ваші можливості з виготовлення різних скрап-виробів.

Для скрапбукінгу калька папір може бути з перламутровим відливом, з фігурним тисненням, з димчастим нальотом, з рельєфом «під старовину», з імітацією давнього пергаменту. Калька паперова досить тонка, її щільність може варіюватися від 50 до 120 гр / м2.

Як користуватися калькою?

Якщо ви вирішили надати додаткової колоритності альбому для скрапбукінгу , то прикрасити її калькою - найвірніше рішення. Використання кальки додасть вашому виробу більшої ексклюзивності та оригінальності.

Як правило, калька застосовується у виробах техніки «пергамано». З її допомогою виріб виходить більш ажурним, ніжним і повітряним. Якщо ви серйозно підходите до творчості скрапбукінг і у вас є спеціальні інструменти, то для обробки кальки можна використовувати інструменти для холодного ембосінгу.

Калька може використовуватися як додатковий декоративний елемент для фотоальбомів або листівок, а також як кольорова підкладка внутрішніх щільних аркушів. При допомозі димчастої кальки можна згладити яскраві кольори листів, використовуваних для основи, а також як вкладку з написаним на ній текстом.

Робимо покупку!

Вартість одного аркуша кальки приблизно дорівнює іншим видам листів для скрапбукінгу схожої щільності. Розміри одного аркуша кальки можуть бути різними, але найпоширеніший розмір - це 30х30 см або розмір калька А4.

Наш магазин пропонує вам широкий асортимент аркушів кальки, а також інші аксесуари, які використовуються в скрапбукінгу. Наш магазин розташований в місті Львів, але ми приймаємо замовлення з усього світу, і готові відправити посилку за будь-якою вказаною вами адресою.

Фантазуйте, творіть, придумуйте і створюйте унікальні і оригінальні пам'ятні речі, які зможете подарувати своїм коханим і близьким. Такі подарунки «хенд-мейд» набувають все більшої популярності, адже в них назавжди залишається частинка вашої душі.

Товари по

Варіанти товарів

Колір
  1. Білий (1)
Виробник
  1. Німеччина (1)
Ціна
  1. 10,00 руб. і більше (1)
Розмір
  1. 20 см х 30 см (А4) (1)
Тип паперу
  1. Калька (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору