Пошук за виробником

Діроколи

18 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

18 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інтернет-магазин «Аграфка» пропонує купити дирокол для скрапбукінгу недорогоДірокол Tonic studios - Стрічка з метеликами

Можливість недорого придбати дирокол для скрапбукінгу не упустить жодна рукодільниця, навіть якщо в її арсеналі вже є парочка таких інструментів. А все тому, що варіантів застосування дироколів існує безліч. Розглянемо ключові.

Декоративний дирокол для творчості: способи застосування

Для рукоділля дирокол – незамінний інструмент. По-перше, з його допомогою можна вирізати окремі елементи декору: гілочки, квіточки, сердечка та ін. Розмір готових фігурок залежить від діаметра скрапбукінг-компостера.

По-друге, дироколи дозволяють оригінально оформляти кути сторінок, фотографій та інших паперових виробів. Цю їх здатність скрап-майстри активно використовують для листівок. Фігурні прорізи, створені за допомогою діркопробивача, дають можливість закріплювати фотографії без клею. Якщо обробити компостером прямокутний шмат паперу з двох боків, вийде ажурна стрічка.

Варіанти використання дироколів обмежені виключно фантазією і смаковими уподобаннями майстра. Але слід пам'ятати, що дироколи підходять для роботи лише з тими матеріалами, які згадані виробником в описі.

Наш асортимент дироколів для рукоділля

 • Кутові фігурні дироколи. Переважно використовуються для створення пробоїн на кутах паперових виробів.Дірокол Tonic studios - Кельтський візерунок
 • Круглі дироколи. Дозволяють пробивати фігурки або зображення по колу.
 • Дироколи для декору краю (бордюрні). За допомогою даного інструменту можна оформляти кромки альбомних сторінок, створювати декоративні прорізи для вставки фото, робити різні вирізні фігурки.
 • Фігурні дироколи для паперу. Застосовуються для отримання дрібних елементів різної форми. Останні використовуються для створення самостійних деталей композиції.

Компостери, представлені в каталозі інтернет-магазину «Аграфка», відрізняються ергономічною конструкцією і простим використанням. У нас можна дешево замовити продукцію таких відомих брендів, як We R Memory Keepers та Martha Stewart .Товари останнього виробника відносяться до категорії преміум. Скрап-майстрів приваблює розмаїття візерунків, створених дироколом Марти Стюарт.

«Аграфка» здійснює доставку по всій території України (Львів, Київ, Чернівці, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Рівне, Кривий Ріг тощо). Ми приймаємо замовлення від клієнтів, що проживають у країнах СНД.

Товари по

Варіанти товарів

Колекція
 1. Simplicity (5)
Виробник
 1. Tonic studios (11)
 2. We R Memory Keepers (7)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (17)
 2. 1 000,00 грн і більше (1)
Тематика
 1. Дитяча (1)
 2. Квіти (2)
 3. Смужка (2)
 4. Орнаменти (1)
 5. Тварини (1)
 6. Природа (2)
 7. Весілля (1)
 8. Геометрія (1)
Ширина
 1. 140 см (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору