Пошук за виробником

Діроколи кутові

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Купити дирокол кута для рукоділля, щоб створити неповторне творінняДірокол для заокруглення кутів Tonic studios

Щоб створити акуратні і оригінальні висічки в кутах альбомних сторінок, листівок та інших робіт, скрапбукінгу, слід подбати про наявність якісного інструменту. Купити дирокол кута для рукоділля любителі творчості можуть в нашому інтернет-магазині «Аграфка», ми пропонуємо великий асортимент та вигідні ціни.

Чим характеризується кутовий дирокол для скрапбукінгу

Фігурні дироколи кута істотно полегшують ручний процес вирізання. З їх допомогою можна не тільки прискорити виконання своїх творчих задумів, але і досягти якісних результатів. Закруглитель кутів для паперу ріже матеріал різної щільності, і робить ажурні краї сторінок альбому. Ви можете вибрати інструменти з підходящими шаблонами для створення задуманого образу.

Кутовий дирокол для скрапбукінгу залишає виямки без махристих країв і всі контури візерунків виходять акуратними і чіткими. Дуже вдалими за своїми експлуатаційними властивостями інструментів є моделі від відомих брендів – скруглитель кутів Crop-A-Dile і Tonic studios. Вони мають резервуари для збору вирубок, і тому на вашому робочому місці завжди буде зберігатися належний порядок.

Дироколи для скруглення характеризуються тим, що:Заокруглювач Crop-A-Dile Corner Chomper, 70904-6

  • беруть папір різної щільності;
  • забезпечують зручне стиснення і легкий розжим інструменту;
  • не залишають на матеріалі слідів.

Великою перевагою інструментів є їх здатність робити акуратні прорізи для фото і колажів з різних зображень. Оригінальні і неповторні куточки будуть викликати справжнє захоплення у тих, хто переглядає ваші скрап-альбоми друзів і знайомих. Вони вдало підкреслюють спрямованість сюжетів листівок і створюють враження естетичної завершеності.

Працювати з фігурним дироколом кута дуже просто, він не потребує надмірних зусиль при виконанні задуманих операцій, і не потребує особливого догляду. Вся продукція виконана з якісних екологічних матеріалів і має гарантію від виробника.

Як замовити закруглитель кутів для паперу у нас

Зробити замовлення на нашому сайті дуже просто. Ви оберіть потрібні для вашого рукоділля зразки товарів і перемістіть їх у кошик. Ми зможемо організувати доставку у будь-яке місто України (Львів, Київ, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Луцьк, Рівне, Чернівці, Дніпро та інші), а також у міста СНД.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Tonic studios (1)
  2. We R Memory Keepers (2)
Ціна
  1. 100,00 грн - 199,99 грн (1)
  2. 500,00 грн - 599,99 грн (1)
  3. 700,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору