Пошук за виробником

Штампельні чорнила та наповнювачі

94 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

94 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Штемпельні чорнила і наповнювачі

В скрапбукінгу є окрема техніка створення різних ефектів за допомогою штампування - штампінг. Для гарного і чіткого нанесення малюнка на поверхню в штампінгу застосовуються чорнила, яких на ринку товарів даного виду представлений найширший спектр. Як  не розгубитися і зробити правильний вибір в такому розмаїтті? Давайте розглянемо, які ж типи штемпельних чорнил і наповнювачів бувають, і чим вони відрізняються один від одного.

Різновиди штемпельних чорнила

Чорнило Tsukineko BrillianceЧорнило водорозчинні або Dye inks: тобто, чорнила, які можна змити водою, навіть після їх висихання. Такі чорнило можна змішувати. А відбитки цих чорнила розфарбовуються тільки олівцями. Крім того, водорозчинні чорнило дуже легко змиваються зі штампів простою водою.

За допомогою таких чорнила дуже зручно робити різні ефекти, наприклад з розмитим фоном і чітким зображенням зверху.

Чорнила пігментні або Pigment inks: найулюбленіші серед любителів скрапу. Як видно з назви, ці чорнила складаються з пігменту, який на відміну від барвника не проникає всередину тканини або паперу. Відбиток пігментними чорнилами не прозорий, а, отже, більш яскравий, ніж відбиток чорнилом з барвником. Пігментні чорнила не змиваються водою, залишають чіткіші лінії відбитка, повільно сохнуть, але не вицвітають, на відміну від водорозчинних чорнил, змиваються зі штампів спеціальними очисниками.

Чорнило перманентні або Permanent inks: основу цих чорнила складає спеціальний розчинник. Цей тип чорнила дуже стійкий. Їх можна використовувати навіть на глянцевих поверхнях, таких як скло, метал або пластик. Змивати зі штампа перманентні чорнило потрібно спеціальним очищувачем. І оскільки, цей очисник в кілька прийомів може зруйнувати структуру силіконового штампа, використовувати для відбитків найкраще гумові штампи на дерев'яній основі.

Чорнило спиртові або Alcohol Ink: чорнило, які відрізняються вкрай високою швидкістю висихання. Використовують їх, в основному, для відбитків на глянцевих поверхнях. Випускаються такі чорнило в різних формах упаковок: в звичайних баночках і у вигляді спрею.

Крейдяні чорнило або Chalk Ink: через непрозорість цього типу чорнила, їх відтиск схожий на художню пастель. Більший ефект створюється при використанні темних відтінків на світлих поверхнях і навпаки.

У нашому інтерні-магазині Аґрафка ви завжди можете вибрати і придбати тільки якісні штемпельні чорнило і наповнювачі від провідних світових брендів, таких як Ranger Industries, Tsukineko, We R Memory Keepers та інших.

Доставку наших товарів ми здійснюємо по всьому світу, в будь-яке місто України, Росії, в тому числі і до Львова.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Ranger Industries (60)
 2. Tsukineko (34)
Ціна
 1. 30,00 грн - 39,99 грн (7)
 2. 60,00 грн - 69,99 грн (27)
 3. 80,00 грн і більше (60)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору