Пошук за виробником

Інструменти та інші засоби для штампування

17 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

17 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти та інші засоби для Штампінг

Штампінг - один з розділів скрапбукінгу. Суть цього процесу полягає у створенні ефектів за допомогою штампів, чорнила і різного виду аплікаторів. За допомогою декількох інструментів для штампування можна створити неймовірні по виду і незліченні за кількістю ефекти. Обмежуватися в даному випадку можна тільки своєю фантазією.

Види інструментів для штампінгу

Маска Завитки класикаШтампінг припускає використання невеликої кількості різних інструментів і засобів.

Штампи: це головні помічники в цьому розділі скрапбукінгу. З їх допомогою можна красиво і якісно зробити малюнок, причому, для цього зовсім не обов'язково наявність художнього таланту. Поставивши на потрібну поверхню штамп, ви отримуєте в результаті чіткий і акуратний декоруючий елемент.

За допомогою штампів так само можна створювати фони (шпалери), прикраси, рамки, «бордюри», заголовки. Загалом, зі звичайного білого аркуша з одним тільки штампом можна отримати дизайнерську сторінку, з ексклюзивним творчим підходом.

Штампи бувають двох видів: силіконові або фотополімерні, і гумові. Силіконові штампи тонкі, прозорі. Для роботи з таким штампом знадобиться спеціальний акриловий блок.

Гумові штампи представляють собою гумову основу, прикріплену до дерев'яного блоку. Для роботи з таким штампом додаткових пристосувань не потрібно.

Чорнило для штампування: по суті це штемпельні подушки. Чорнило підійдуть будь-якого виду, в залежності від уподобань скрап-майстра. А деякі умільці використовують маркери і спеціальні крейди для зафарбовування штампа.

Акриловий блок: це основа для акрилових штампів або для гумових, але без основи. Блоки бувають різних розмірів. До них досить легко кріпиться штамп, що не з'їжджає в процесі штампування, і також легко штампи знімаються з блоку.

Маска або трафарет для штампування: це прозора тонка плівка, з одного боку має липку основу, для приклеювання до паперу, завдяки якій трафарет під час фарбування не зміщується. Знімається маска з паперу так само легко, і використовується ще багато разів.

Аплікатор для штампінгу: чудовий помічник у справі тонування паперу, який дозволяє не бруднити руки в чорнило і фарбу. Любителям акуратності і чистоти без аплікатора не обійтись.

Очищувачі штампів: вважаються додатковими інструментами для штампування. Але, незважаючи на це, багато скрап-майстрині воліють все ж мати їх у своєму арсеналі. Маючи при собі очищувач, не потрібно підхоплюватися і відразу після установки штампа бігти його мити. Очищувач легко змиває всі брудні сліди і фарбу з поверхні штампа навіть через деякий час.

Будь-які інструменти та засоби для штампування ви можете знайти і придбати в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Ми надаємо товари для скрапбукінгу тільки від провідних виробників світу, таких як Ranger Industries, Tonic Studios, Tsukineko, Stix2, Prima та інші. Отримати своє замовлення ви зможете в строк по будь-якому зазначеному в заявці адресою: у Львові, по всій Україні, Росії, по всьому світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Tonic studios (1)
 2. We R Memory Keepers (1)
 3. Prima (2)
 4. Memory box (3)
 5. Ranger Industries (3)
 6. Stix2 (2)
 7. Україна (2)
 8. ROSA (1)
 9. Фабрика декору (2)
Матеріал
 1. Пластик (2)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (16)
 2. 1 000,00 грн і більше (1)
Тематика
 1. Горохи (1)
 2. Зірки (1)
 3. Шестигранники (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору