Пошук за виробником

Інструменти та інші засоби для штампування

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти та інші засоби для Штампінг

Штампінг - один з розділів скрапбукінгу. Суть цього процесу полягає у створенні ефектів за допомогою штампів, чорнила і різного виду аплікаторів. За допомогою декількох інструментів для штампування можна створити неймовірні по виду і незліченні за кількістю ефекти. Обмежуватися в даному випадку можна тільки своєю фантазією.

Види інструментів для штампінгу

Маска Завитки класикаШтампінг припускає використання невеликої кількості різних інструментів і засобів.

Штампи: це головні помічники в цьому розділі скрапбукінгу. З їх допомогою можна красиво і якісно зробити малюнок, причому, для цього зовсім не обов'язково наявність художнього таланту. Поставивши на потрібну поверхню штамп, ви отримуєте в результаті чіткий і акуратний декоруючий елемент.

За допомогою штампів так само можна створювати фони (шпалери), прикраси, рамки, «бордюри», заголовки. Загалом, зі звичайного білого аркуша з одним тільки штампом можна отримати дизайнерську сторінку, з ексклюзивним творчим підходом.

Штампи бувають двох видів: силіконові або фотополімерні, і гумові. Силіконові штампи тонкі, прозорі. Для роботи з таким штампом знадобиться спеціальний акриловий блок.

Гумові штампи представляють собою гумову основу, прикріплену до дерев'яного блоку. Для роботи з таким штампом додаткових пристосувань не потрібно.

Чорнило для штампування: по суті це штемпельні подушки. Чорнило підійдуть будь-якого виду, в залежності від уподобань скрап-майстра. А деякі умільці використовують маркери і спеціальні крейди для зафарбовування штампа.

Акриловий блок: це основа для акрилових штампів або для гумових, але без основи. Блоки бувають різних розмірів. До них досить легко кріпиться штамп, що не з'їжджає в процесі штампування, і також легко штампи знімаються з блоку.

Маска або трафарет для штампування: це прозора тонка плівка, з одного боку має липку основу, для приклеювання до паперу, завдяки якій трафарет під час фарбування не зміщується. Знімається маска з паперу так само легко, і використовується ще багато разів.

Аплікатор для штампінгу: чудовий помічник у справі тонування паперу, який дозволяє не бруднити руки в чорнило і фарбу. Любителям акуратності і чистоти без аплікатора не обійтись.

Очищувачі штампів: вважаються додатковими інструментами для штампування. Але, незважаючи на це, багато скрап-майстрині воліють все ж мати їх у своєму арсеналі. Маючи при собі очищувач, не потрібно підхоплюватися і відразу після установки штампа бігти його мити. Очищувач легко змиває всі брудні сліди і фарбу з поверхні штампа навіть через деякий час.

Будь-які інструменти та засоби для штампування ви можете знайти і придбати в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Ми надаємо товари для скрапбукінгу тільки від провідних виробників світу, таких як Ranger Industries, Tonic Studios, Tsukineko, Stix2, Prima та інші. Отримати своє замовлення ви зможете в строк по будь-якому зазначеному в заявці адресою: у Львові, по всій Україні, Росії, по всьому світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Tonic studios (1)
  2. We R Memory Keepers (1)
  3. Stix2 (1)
  4. Україна (1)
Ціна
  1. 0,00 грн - 999,99 грн (3)
  2. 1 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору