Пошук за виробником

Штампи акрилові

30 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

30 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Штампи акрилові

Для штампування чудово підходять прозорі штампи. Вони отримали назву силіконові, фотополімерні, полімерні або акрилові. У виготовленні цих штампів використовують спеціальний полімер, який прозорий і дуже рідко має жовтий відтінок. Якщо вам попалась неякісна продукція, тоді вона буде ще мати ще і яскраво виражений хімічний запах.

Чим зручні акрилові штампи?

Акрилові штампи відрізняються від усіх видів штампів саме своєю прозорістю, при оформленні будь-якої деталі особливо в перший раз вам варто бути дуже акуратним, адже малюнок потім не можна буде переробити. Силіконові штампи вам у цьому допоможуть, завдяки прозорій текстурі оброблювану поверхню ви можете побачити і дуже точно виконати декор. Якщо ж ви погано проштампували поверхню та відбиток вийшов бляклим, тоді просто повторіть спробу. Цієї перевага не можуть вам дати гумові штампи.

Серед якісних виробників акрилових штампів по праву лідирують My Mind's Eye, Teresa Collins, Wild Rose Studio і Technique Tuesday, їх продукція має дуже різноманітні тематиками в технології штампування і саме завдяки їм ваша творчість не матиме меж. У нашому магазині «Аґрафка» ви можете знайти продукцію кожної з цих компаній. Якщо ви прагнете створити казкову атмосферу у вашій листівці, або ж вона призначається для дитини, тоді акрилові штампи саме те, що вам потрібно. Вони створюють яскраві й ніжні відбитки. Серед продукції ви також зможете знайти набори акрилових штампів від компанії My Mind's Eye. Колекції Hello Clear Acrylic Stamp і Silly Clear Acrylic Stamps, які відмінно підходять для оформлення фонових малюнків, а також порадують літніми, осінніми, зимовими, шкільними тематиками. Серед колекції Teresa Collin ви зможете підібрати чудові набори акрилових штампів для скрапбукінгу, які підходять для оформлення альбомів для сімейних фотографій.

Як користуватися акриловими штампами?

В штампінгу акрилові штампи найпростіше використовувати. Перш за все, вам необхідно акуратно зняти акриловий штамп з основи і перенести на блок-підстава, за рахунок липкою боку він буде добре триматися. Після чого ви покриваєте поверхню фарбами або чорнилом (бажано використовувати спеціальну подушечку). Тепер ви залишаєте відтиск на папері або тканини, прозора поверхня дозволить вам зробити це повторно, якщо перший малюнок вийшов не точним. Після роботи штамп слід почистити, зняти з блоку і повернути на основу. Ви можете в будь-який момент його використовувати повторно і навіть скомбінувати його на блок-підставі з іншими штампами. А замовити і купити вподобані вам акрилові штампи ви зможете на нашому сайті, магазин Аґрафка в будь-який час зі Львова до Києва, Полтаву, Одесу, Кіровоград вам доставить все необхідне.

Товари по

Варіанти товарів

Колекція
 1. He Said She Said (2)
Виробник
 1. Teresa Collins (2)
 2. My Mind's Eye (7)
 3. Technique Tuesday (3)
 4. Lesia Zgharda (18)
Матеріал
 1. Акрил (18)
 2. Полімер (4)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (27)
 2. 100,00 грн і більше (3)
Тематика
 1. Кохання (1)
 2. Квіти (10)
 3. Природа (1)
 4. Для чоловіків (1)
 5. Для жінок (1)
 6. Дім (1)
 7. Геометрія (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору