Пошук за виробником

Штампи-фрази

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Штампи текстові

Іноді у нас в серці вирують емоції, які необхідно втілити в життя. Як це зробити краще? Хтось напише пісню, хтось вірш, а скрапери обов'язково зобразять весь спектр почуттів за допомогою інструментів для скрапбукінгу. Точні, лаконічні фрази допоможуть вам передати свої думки всім, хто вам . Використовуючи різні види штампів, подаруйте частинку душі своїй близькій людині. Для шанувальників хобі скрапбукінгу дуже широко використовують Штампінг. Якщо ви оформляєте листівку, привітання або ж запрошувальні вам допоможуть у цьому текстові штампи, завдяки тому, що вони виготовлені з прозорих полімерних матеріалів і легкі у використанні, на папері з'являться нові відбитки у вигляді текстового повідомлення.

 Серед запропонованих наборів ви можете вибрати найбільш підходящу для вас тематику: святкову, сімейну, романтичну. Особливе місце займають текстові штампи для будь-якого торжества. Вашій увазі пропонуються привітання з Днем народження, Весіллям, Днем учителя, Днем знань, в тому числі повсякденні, які допоможуть вам оригінально оформити улюблені книги, будь то книга рецептів або книга ваших досягнень, альбом для фотографій малюка, за допомогою якого ви будете описувати кожен новий крок його життя, або всієї родини, зберігаючи тільки важливі моменти.

Серед виробників текстових штампів особливе місце займає Скрап-студія «З Любов'ю», яка використовуючи нові технології виготовляє якісні, екологічно безпечні та зручні у використанні матеріали для штампування.

Купити будь-який вподобаний вам текстовий штамп ви можете в нашому магазині «Агрфака», який ви зможете знайти у Львові. Але ми не обмежуємо географію вашої творчості і в будь-який час на даному сайті ви можете вибрати те, що вам до душі. І цей товар знайде вас в Москві, Мінську, Дніпропетровську, Луганську, Полтаві та будь-якому іншому місті. Починайте творити з нами.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Technique Tuesday (3)
  2. Lesia Zgharda (8)
Матеріал
  1. Акрил (7)
  2. Полімер (1)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (8)
  2. 100,00 грн і більше (3)
Тематика
  1. Кохання (1)
  2. Українські написи (2)
  3. Російські написи (1)
  4. Англійські написи (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору