Пошук за виробником

Наліпки для листівок та альбомів

84 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

84 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Наклейки для листівок і альбомів


Заняття скрапбукінгом приносять не тільки радість самому майстрові, але і тим, для кого призначається той чи інший шедевр. Оформити блокнот, альбом, щоденник або навіть щоденник, в певному стилі, з певними акцентами, а потім подарувати цей витвір мистецтва близькій людині або другу - це означає подарувати частину свого натхнення, таланту, частину своєї душі, в знак глибокої поваги, любові, дружби . І не буває подарунку краще.
А оформляти ці речі можна самими різними, часом дивовижними речами. Тому в скриньці у майстра по скрапу завжди знайдеться безліч газетних вирізок, листівок, картинок, стрічечок, наклейок, і іншого.

Наклейки для скрапбукінгу або, як їх ще називають - стікери для листівок і альбомів - це маленькі «зразки поліграфії», які не просто допомагають в роботі скрапбукера, але привносять в неї дух певного стилю, тематики, піднімають настрій, підкреслюють індивідуальність і неповторність проедмету, що створюється

Види наклейок для скрапбукінгу.


Існує кілька різновидів наклейок для листівок і альбомів. Розібратися в них не складно, особливо якщо знаєш відмітні риси кожного виду.
Контурні наклейки: це контурні графічні зображення малюнків, в якому всі контури пов'язані один з одним і представляють одне ціле. Така наклейка легко відділяється від основи і наклеюється на поверхню. Використовується цей вид наклейок як на гладких і плоских поверхнях, так і на ребристих зі складною конфігурацією. Папір, скло, кераміка, дерево - абсолютно будь-який матеріал підходить для такого виду наклейок. Випускаються контурні наклейки в дуже різноманітних тематичних напрямках, наприклад, весілля, природа, діти, орнаменти, цифри, букви. Але, колірна гамма контурних наклейок вкрай мізерна.

Наклейки - висікання: це картонні, фетрові або паперові (з щільного паперу) представники даної категорії. На відміну від контурних побратимів, висікання дуже міцні і можуть бути використані далеко не один раз. Особливо це якість відіграє велику роль у новачків в скрапбукінгу. Адже не завжди все влаштовує з першого разу, і так часто потрібно переробляти який-небудь елемент. Фетрову або картонну висікання легко відклеїти з колишнього місця і перенести на нове, або ж замінити на іншу.
Випускаються висікання також в різних тематиках, формах. Колірна палітра вкрай широка, від ніжних пастельних тонів, до найяскравіших і «кричущих» відтінків.
Крім того, наклейки-висікання бувають з візерунками, а бувають і такі, на які можна наносити малюнок самостійно, за своїм смаком. Їх можна прикрашати бісером, намистинами, лелітками.
3D - наклейки: вони імітують тривимірне зображення. Якщо використовувати цей вид наклейок з додаванням глянцевого акценту, в підсумку можна отримати ефект різнокольоровою ліпнини. Красиво, оригінально, а головне, своїми руками.
Наклейки - натирання: або, як їх називають в народі - переводки. Це картинки, нанесені на плівку. Їх дуже легко «перекладати» на поверхню з будь-якого матеріалу. Клеяться вони і на дерево, і на папір, тканину, пластик або скло.
Набори наклейок будь-якого виду і будь-якої тематики ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Ми пропонуємо вам тільки якісний товар від провідних світових брендів, таких як Prima, My Mind's Eye, We R Memory Keepers, Glitz Design, Panduro (Tilda). Ці бренди відомі всьому світу.
Ми надішлемо вам замовлення в будь-яке місто України, Росії, в тому числі і до Львова.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Колекція
 1. Flowergarden (2)
 2. Wintergarden (1)
 3. Christmas Play (1)
 4. Family Stories  (2)
 5. Memorabilia (1)
 6. Stationery Noted (1)
 7. Memories (1)
Колір
 1. Білий (2)
 2. Сірий (1)
 3. Блакитний (1)
 4. Червоний (1)
 5. Рожевий (4)
Виробник
 1. Teresa Collins (5)
 2. Panduro (Tilda) (4)
 3. My Mind's Eye (28)
 4. Glitz Design (22)
 5. We R Memory Keepers (6)
 6. Melissa Frances (6)
 7. Fancy Pants Design (3)
 8. Echo Park paper co. (7)
 9. Jillybean Soup (1)
 10. Webster's Pages (2)
Матеріал
 1. Папір (1)
 2. Тканина (1)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (67)
 2. 100,00 грн і більше (17)
Щільність паперу
 1. 180 гр (1)
 2. 220 гр (1)
Розмір
 1. 33 см х 33 см (10)
 2. 15 см х 15 см (4)
 3. 15 см х 30 см (22)
 4. 10 см х 15 см (1)
 5. 13 см х 19 см (3)
 6. 15 см х 35 см (5)
Тематика
 1. Дитяча (7)
 2. Кохання (3)
 3. Новий рік (2)
 4. Квіти (2)
 5. Для жінок (2)
 6. Літери та цифри (10)
 7. Кіно, фото (1)
 8. Подорожі (1)
 9. Сім'я (2)
 10. Школа (1)
Тип паперу
 1. З глітером (1)
 2. Самоклейкий (45)
 3. Двосторонній (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору