Пошук за виробником

Наліпки 3Д

16 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

16 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Купити об'ємні наклейки для скрапбукінгу – це чудова можливість прикрасити свій альбом3D Наліпки My Mind's Eye

Кожен любитель рукоділля мріє про те, щоб знайти і підібрати для свого творіння такий елемент, без якого враження буде не таким яскравим і вдалим. Щоб надати своєму виробу гармонійну завершеність, слід неодмінно купити об'ємні наклейки для скрапбукінгу в нашому інтернет-магазині.

Для чого потрібні Зд наклейки

Для творчого процесу найважливішим є кінцевий результат, адже від неповторності і незвичайності виду твору буде залежати і загальне враження від роботи. Об'ємні стікери – це та деталь, яка зможе загострити увагу на найважливішому для майстра моменті. Адже їх вигляд допоможе виразити і підкреслити ті почуття та емоції, які вкладав у своє творіння автор.

Об'ємні наклейки застосовуються для прикраси:

 • листівок та рамочок;
 • альбомів і сувенірів;
 • блокнотів і щоденників.

У процесі роботи немає ніякої необхідності використовувати клей, оскільки 3д наклейки кріпляться до поверхонь з допомогою своєї основи. Вони містять фіксуючі добавки, тому елементи декору будуть надійно утримуватися на тих місцях, які передбачив автор. Вони не почнуть відклеюватися або з'їжджати, а відірвати їх можна буде тільки доклавши значних зусиль. Купити стікери у нас дуже вигідно, при цьому ми забезпечимо доставку продукції не тільки в міста України (Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Житомир, Київ), але і в країни СНД.

Асортимент об'ємних стікерівНаліпки Tilda об'ємні "Christmas play"

У нашому інтернет-магазині є великий вибір декоративних об'ємних стікерів на найрізноманітнішу тематику. Кожен із шанувальників скрапбукінгу зможе вибрати такі сюжети, які краще інших відіб'ють його внутрішній світ, загострять уваги оточуючих і підкреслять спрямованість загального творчого задуму.

Деякі комплекти мають фактурні рішення з блискіток, декоративних камінчиків, текстилю. Голографічний ефект, який став дуже популярним останнім часом, сприятиме реалістичному сприйняттю стікерів як об'ємних елементів. Прикрашені ними листівки і альбоми викликають справжнє захоплення у оточуючих і стануть незабутнім подарунком до видатної події. Особливе місце в асортименті займають новорічні наклейки, які передають атмосферу коханого і довгоочікуваного зимового торжества і створюють святковий настрій.

Товари по

Варіанти товарів

Колекція
 1. Family Stories  (1)
 2. Memorabilia (1)
Виробник
 1. Teresa Collins (2)
 2. My Mind's Eye (11)
 3. Glitz Design (3)
Матеріал
 1. Папір (1)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (5)
 2. 100,00 грн і більше (11)
Розмір
 1. 15 см х 30 см (3)
 2. 13 см х 19 см (1)
Тематика
 1. Кохання (1)
 2. Для жінок (1)
 3. Сім'я (1)
Тип паперу
 1. З глітером (1)
 2. Самоклейкий (6)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору