Пошук за виробником

DMC нитки меланж Артикул 417

34 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

34 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Купити муліне "ДМС" меланж в інтернет-магазині «Аґрафка»

Нитки муліне меланж DMC 4080 Daffodil Fields

Майстерно вишиті полотна по красі можна порівняти з мальовничими картинами. Але важливо, щоб майстерність вишивальниці була підкріплена високою якістю матеріалів, що використовуються. Інтернет-магазин «Аґрафка» пропонує купити муліне "ДМС" меланж - нитки, які ідеально підійдуть для створення рукодільних шедеврів.

Переваги меланжевих ниток DMC

DMC - це провідна компанія в сфері виробництва муліне. Більшість схем для вишивання розроблено для номерів кольорів названого виробника. Але поширеність не єдине достоїнство даних ниток. Їх головними перевагами є:

 • висока міцність;
 • здатність зберігати колір протягом десятиліть;
 • стійкість до впливу сонячних променів;
 • термостійкість;
 • багата палітра кольорів, що дозволяє працювати зі схемами різного рівня складності;
 • легкість в роботі.

Серед широкого асортименту продукції компанії "ДМС" бавовняні нитки Melange виділяються особливим забарвленням, при якому колір поступово переходить від темного тону до більш світлого. Нитки меланж для вишивки краще підбирати відповідно до карти кольорів, яка додається до схеми. Хоча досвідчені рукодільниці нерідко відхиляються від заданого варіанту, покладаючись на власне бачення.

Нитки муліне меланж DMC 4120 Tropical Sunset

Чому варто замовити нитки меланж для вишивки

Нитки меланж дозволяють досягти результату, який був би складно досяжний у випадку зі звичайним муліне. Постійна зміна відтінку нитки дає можливість вишивати зони певної гами без додаткової зміни нитки. Стежити за розподілом відтінків в стібках не менш цікаво.

Нитки із змінних ненасичених відтінків варто замовити для вишивки заднього плану картин (небосхилу, океану). Нитки з відтінками, які чітко варіюють, підійдуть для оформлення написів та облямівки. Існує безліч інших варіантів використання меланжу, їх можна дізнатися у досвідчених рукодільниць або шляхом власних експериментів.

В інтернет-магазині «Аґрафка» меланж від DMC можна придбати за доступною ціною. Крім того, при виконанні ряду умов ви зможете значно заощадити на доставці. Ми готові підтримати будь-які творчі починання наших покупців. Незалежно від того, наскільки ви впевнені в своїх здібностях, сучасні матеріали для рукоділля дозволять вам відчути себе творцем.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. DMC (34)
Ціна
 1. 30,00 грн і більше (34)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору